KARROT KOMMANDO

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Sprawdź klip promujący akustyczny album Ras Luty

dodano dnia: 05.08.2014 Wt.

Informacje:

Wielkimi krokami zbliża się premiera akustycznego albumu Ras Luty. Płyta "Rzeka życia" ukaże się 15 sierpnia na Ostróda Reggae Festival - tego dnia artysta po raz pierwszy zaprezentuje publiczności koncertową odsłonę najnowszego materiału. Na scenie towarzyszyć mu będą muzycy, którzy brali udział w nagraniu albumu oraz - wspierające go wokalnie - dziewczęta z I Grades.

Album "Rzeka życia" wytłoczony zostanie w limitowanym nakładzie 1000 podpisanych przez Ras Lutę egzemplarzy, które w sprzedaży dostępne będą jedynie za pośrednictwem strony wydawnictwa Karrot Kommando. Od dwóch tygodni trwa jego przedsprzedaż - płytę "Rzeka życia" można zamówić pod tym adresem: http://www.karrot.pl/rzekazycia. Do tej pory ukazały się również dwie z kilku zapowiedzi, dokumentujące powstawanie płyty i ukazujące prace nad nią od kulis (https://karrot.pl/www.youtube.com/user/eastwestfm).

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym filmem zapowiadającym akustyczny krążek Ras Luty. Tym razem prezentujemy nieco dłuższy trailer, który traktować można jako pierwszy klip promujący wydawnictwo. Za zdjęcia i montaż teledysku "Wstaję rano" odpowiedzialni są Mateusz 'Usz' Kanownik i Dawid 'Tiz' Bartłomiejczyk. Materiał - podobnie jak i cały album - nagrany został w warszawskim LWW Studio.

https://karrot.pl/wstajerano

Premiera albumu "Rzeka życia" już 15 sierpnia. Więcej informacji na temat Ras Luty można znaleźć na jego oficjalnej stronie fb: https://karrot.pl/www.facebook.com/RasLuta lub na stronie wydawnictwa Karrot Kommando: https://karrot.pl/www.rasluta.

Zobacz również:
Filmy dotyczące aktualności:

Ras Luta - Wstaję rano

zdjęcia i montaż: Mateusz 'Usz' Kanownik i Dawid 'Tiz' Bartłomiejczyk

Nowości wcześniejsze:

Rusza preorder akustycznego albumu Ras Luty - "Rzeka Życia"

dodano dnia: 22.07.2014 Wt.

"Rzeka życia" nie trafi do sklepów muzycznych. Będzie można ją nabyć jedynie za pośrednictwem strony https://karrot.pl/www.rzekazycia.

Paprika Korps po raz szesnasty podbija Finlandię

dodano dnia: 20.07.2014 Nd.

W tym tygodniu Paprika Korps wyrusza w kolejną zagraniczną trasę - podczas trwającego pięć dni wyjazdu zespół odwiedzi dwa kraje.

"Stop stop" - Teledysk Earla Jacoba i Ani Iwanek

dodano dnia: 15.07.2014 Wt.

"Stop stop" to ładna piosenka. W dodatku sprytna, bo łącząca pop z nieco "brudnym" reggae.

Przedwczoraj nowy klip Juniora Stressa

dodano dnia: 14.07.2014 Pn.

"Przedwczoraj" to jedna z kilku bardzo pogodnych i lekkich piosenek, które składają się na ten album.

Duberman w Gruzji

dodano dnia: 08.07.2014 Wt.

Klip do utworu "Moving around", w którym gościnnie zaśpiewała znana z Kapeli Ze Wsi Warszawa, Magdalena Sobczak, powstał w wyjątkowej scenerii.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem