Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Karrot na Ostróda Reggae Festival

dodano dnia: 12.08.2014 Wt.

Informacje:

Za dwa dni rozpoczyna się 14 edycja Ostróda Reggae Festival - wydarzenia, które darzymy szczególnym sentymentem. To w tym urokliwym mazurskim miasteczku od lat nasze zespoły grają, a przede wszystkim miło spędzają czas wśród miłośników korzennych brzmień. Jak co roku postaraliśmy się o coś specjalnego - będzie to premiera limitowanego akustycznego albumu Ras Luty "Rzeka Życia". To właśnie w piątek fani będą mogli po raz pierwszy usłyszeć nowe wersje utworów artysty, a także nabyć świeżą płytę, która nigdy nie trafi do sklepów muzycznych.

Karrot Kommando reprezentowane będzie również przez nasz najbardziej udany zeszłoroczny debiut czyli Earla Jacoba i jego groźny zespół Zbóje. By tradycji stało się zadość piątkową noc na głównej scenie zakończy występ zespołu Vavamuffin, po którym także można się spodziewać kilku niespodzianek...

Wszystkich artystów z naszej wytwórni będziecie mogli spotkać przy stoisku Karrot chwilę po ich koncertach, gdzie chętnie podpiszą to i owo, przybiją pionę i zapozują do foty lepiej niż miś na Krupówkach.

To oczywiście tylko kilka atrakcji z bogatego programu Ostróda Reggae Festival, z naszej strony polecamy koncerty klasyków The Skatalites oraz francuzów z Dub Inc., a także masaże basem na scenie soundsystemowej...

Przy okazji przypominamy o naszym konkursie: Pięć najlepszych zdjęć wakacyjnych w temacie "Lato z Karrot Kommando" zgarnie eleganckie prezenty od swych ulubionych grup z podpisami i wszelakimi bajerami. Zdjęcia wrzucajcie na nasz profil na FB (https://karrot.pl/www.facebook.com/KarrotKommando). Wyniki ogłosimy pod koniec września. Widzimy się w Ostródzie!

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Sprawdź klip promujący akustyczny album Ras Luty

dodano dnia: 05.08.2014 Wt.

Tym razem prezentujemy nieco dłuższy trailer, który traktować można jako pierwszy klip promujący wydawnictwo.

Rusza preorder akustycznego albumu Ras Luty - "Rzeka Życia"

dodano dnia: 22.07.2014 Wt.

"Rzeka życia" nie trafi do sklepów muzycznych. Będzie można ją nabyć jedynie za pośrednictwem strony https://karrot.pl/www.rzekazycia.

Paprika Korps po raz szesnasty podbija Finlandię

dodano dnia: 20.07.2014 Nd.

W tym tygodniu Paprika Korps wyrusza w kolejną zagraniczną trasę - podczas trwającego pięć dni wyjazdu zespół odwiedzi dwa kraje.

"Stop stop" - Teledysk Earla Jacoba i Ani Iwanek

dodano dnia: 15.07.2014 Wt.

"Stop stop" to ładna piosenka. W dodatku sprytna, bo łącząca pop z nieco "brudnym" reggae.

Przedwczoraj nowy klip Juniora Stressa

dodano dnia: 14.07.2014 Pn.

"Przedwczoraj" to jedna z kilku bardzo pogodnych i lekkich piosenek, które składają się na ten album.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem