KARROT KOMMANDO

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Animowany Krzysiek Pablopavo i Ludzików

dodano dnia: 02.09.2014 Wt.

Informacje:

Ludzi Dobrej Roboty spotykają dobre rzeczy. Nasz stachanowiec Pablopavo na brak zajęć zdecydowanie narzekać nie może. Nie strząsnął jeszcze z siebie kurzu po letnim sezonie koncertowym, a już powoli jego myśli kierują się ku tym wszystkim klubowym scenom i zapleczom socjalnym, w których przyjdzie mu spędzać znaczną część nadchodzących jesieni i zimy. Gdyby tego było mało, wolne od koncertowania ulotne momenty kanikuły spędzał w zaduchu studia, utrwalając kolejne wykwity swojego talentu. Lada moment rynek zaleją płyta Zjednoczenie Sound System, winylowa edycja płyty Polor i okryte nimbem tajemnicy akustyczne przedsięwzięcie Pawła.

Tym bardziej cieszy fakt, że cała ta para nie uchodzi w gwizdek i twórczość Pablopavo znajduje oddźwięk i popycha ludzi do kreatywności. Utalentowany animator Michał Bojara, działający pod szyldem Fetysh Studio, postanowił spontanicznie zrealizować animowany obraz do utworu "Krzysiek" z ostatniej płyty Polor grupy Pablopavo i Ludziki. Mamy przyjemność podzielić się nim z wami. Życzymy miłego odbioru.

LINK: https://karrot.pl/krzysiek

Zobacz również:
Filmy dotyczące aktualności:

Pablopavo i Ludziki - Krzysiek

autor: Fetysh Studio

Nowości wcześniejsze:

Karrot Kommando Karambol

dodano dnia: 25.08.2014 Pn.

Niepowtarzalny charakter wydarzenia zakłada wypracowanie przez artystów specjalnej koncepcji wieczoru: wspólne fragmenty występów, udział licznych gości i inne niespodzianki.

Posłuchaj singla z nowej płyty Dup!

dodano dnia: 21.08.2014 Cz.

Pierwszym singlem jest piosenka "Konnstas Hean" zaśpiewana przez wokalistę Menzo Chant rodem z Dolnej Austrii.

Moving around - the story behind

dodano dnia: 19.08.2014 Wt.

Jak wspomina Piotr Maślanka, wokalista grupy "był to chyba najdłuższy i najbardziej niezapomniany plan filmowy w historii klipów z Karrot Kommando".

Marszałek Pizdudski One Man Band - nowy rumak w naszej stajni.

dodano dnia: 14.08.2014 Cz.

Marszałek Pizdudski przedstawia się jako jedyny pełnoprawny reprezentant powołanego przez siebie do życia gatunku "blus-kantry-pank"

Karrot na Ostróda Reggae Festival

dodano dnia: 12.08.2014 Wt.

Za dwa dni rozpoczyna się 14 edycja Ostróda Reggae Festival - wydarzenia, które darzymy szczególnym sentymentem.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem