Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

"Granice" zespołu Miąższ

dodano dnia: 09.09.2014 Wt.

Informacje:

Nie dalej jak w miniony piątek, pochodzący z Lublina zespół Miąższ, świętował swoje szóste urodziny. Na miejsce jubileuszu grupa wybrała warszawską Hydrozagadkę. Na scenie, oprócz - tym razem - czteroosobowego składu, pojawili się goście: Ifi Ude, Michał Bąk oraz Jacek Bieleński. Publiczność, która pojawiła się na urodzinach spotkała miła niespodzianka - to właśnie tego wieczoru odbyła się prapremiera najnowszego klipu Miąższu. Jako pierwsi nowy teledysk zobaczyli uczestnicy wieczoru - pora na oficjalną premierę.

Drugi utwór promujący wydany w tym roku album "Stop GMO" to piosenka "Granice". Wybór kolejnego singla był zaskoczeniem dla zespołu - dokonał go autor nakręconego w Muzeum Wsi Lubelskiej obrazka, Wojtek Bernacki. Zapytana o to wokalistka grupy Joanna Ewa Zawłocka, odpowiada:

Kiedy dowiedziałam się, że Wojtek wybrał piosenkę 'Granice' nie wiedziałam, czy to dobrze. W końcu ludzie raczej kojarzą nas z szalonymi tekstami i zabawnymi piosenkami. Już podczas kręcenia teledysku przekonałam się, że wybór padł na odpowiedni numer. Wojtek podszedł do tematu bardzo profesjonalnie, ale też emocjonalnie. I my też. Cała sceneria Muzeum Wsi Lubelskiej, stroje i przyroda, bardzo nam pomogły na nowo przeżyć te wszystkie emocje, które towarzyszyły powstawaniu piosenki. No i uważam, że efekt końcowy jest po prostu piękny. Jak i piosenka. Tak to czujemy, tak to Wam chcemy pokazać.

Piękna i wzruszająca historia do równie emocjonalnej piosenki "Granice". Zapraszamy do oglądania! I niech miłość zwycięża wojny.

LINK: https://karrot.pl/www.granice

Miąższ dziękuje: Miastu Lublin za wsparcie, Muzeum Wsi Lubelskiej za udostępnienie przestrzeni, Wojtkowi Bernckiemu za zaangażowanie i Arkowi za odegranie roli Niemca.

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Miąższ - Granice

Autor: Wojtek Bernacki

Nowości wcześniejsze:

Teatr cieni Limboskiego. "Ani ani".

dodano dnia: 05.09.2014 Pt.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku promującego nowy singiel: https://karrot.pl/aniani

Marszałek Pizdudski zapowiada Światową Premierę!

dodano dnia: 03.09.2014 śr.

Istnieją kręgi, w których Marszałek Pizdudski określany jest mianem pierwszego konia polskiego "blus-kantry-panku".

Animowany Krzysiek Pablopavo i Ludzików

dodano dnia: 02.09.2014 Wt.

Utalentowany animator Michał Bojara, działający pod szyldem Fetysh Studio, postanowił spontanicznie zrealizować animowany obraz do utworu "Krzysiek"

Karrot Kommando Karambol

dodano dnia: 25.08.2014 Pn.

Niepowtarzalny charakter wydarzenia zakłada wypracowanie przez artystów specjalnej koncepcji wieczoru: wspólne fragmenty występów, udział licznych gości i inne niespodzianki.

Posłuchaj singla z nowej płyty Dup!

dodano dnia: 21.08.2014 Cz.

Pierwszym singlem jest piosenka "Konnstas Hean" zaśpiewana przez wokalistę Menzo Chant rodem z Dolnej Austrii.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem