Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Marszałek Pizdudski One Man Band z płytą i nowym klipem

dodano dnia: 16.09.2014 Wt.

Informacje:

Marszałek Pizdudski One Man Band to nadzieja brudnego bluesa z delty Odry. Urodzony w prasłowiańskim Szczecinie, od najmłodszych lat zmuszony do pracy przy rozładunku statków, często opłacany jedynie przemyconymi przez marynarzy płytami z odległej Ameryki, przesiąkł bluesem do szpiku kości. Jego los odmienił się, kiedy przypadkowo natknął się na wyrzucone na brzeg instrumenty orkiestry z rozbitego promu wycieczkowego. Skazany wyłącznie na siebie, skonstruował zestaw, dzięki któremu mógł utrzymywać się z grania w najstraszniejszych portowych spelunkach. Jak sam śpiewa: "Mam tu one man band: w prawej nodze stopa jest, w lewej werbel, a przecież jeszcze ręce mam dwie. Do gitary, dżointów, dziewczyn, flaszek. Wszystko dla mnie". Taki właśnie jest Marszałek: kochający życie i drobne przyjemności, ale nie zapominający o melancholii dnia następnego. Nie boi się niczego, nie zna żadnych świętości, bo wie, że za rogiem czai się otchłań i ból.

Odkryty przez czyste zrządzenie losu (taśma demo przez długie miesiące służyła do podpierania chwiejącego się stołu w wytwórni) debiutuje w barwach Karrot płytą o wiele znaczącym tytule: "Marszałek Pizdudski One Man Band". By promować to wydawnictwo powstał wysokobudżetowy klip do singla zatytułowanego "Ch*j Ci Do Tego", gdzie Marszałek, w prostych żołnierskich słowach, wykłada swoje życiowe credo i stosunek do wszelakich organów władzy wykonawczej i każdej innej.

Zapraszamy do sprawdzenia klipu, ostrzegając jednocześnie, że zawiera on słowa powszechnie uważane za niecenzuralne i może obrażać przeróżne uczucia.

Link do klipu: https://karrot.pl/ccdt

Sprzedaż płyty rusza w środę 17 września - wszystkie zamówione na karrot.pl albumy zawierają dodatkowy, podpisany przez artystę plakat, niedostępny w normalnej dystrybucji - białego kruka w rzeczy samej, którego szacowana wartość w przyszłości już teraz przyprawia o zawrót głowy.

Link pod którym można zamówić album lub kupić pliki: https://karrot.pl/onemanband

Więcej informacji na temat twórczości artysty znajduje się na stronie: https://karrot.pl/www.marszalek. Uwadze polecamy również stronę fb - https://karrot.pl/www.facebook.com/MarszalekPizdudskiOneManBand - prowadzoną przez samego artystę. Tam też aktualne daty koncertów.

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Marszałek Pizdudski Ona Man Band - Chuj ci do tego

zdjęcia: Arek Piętak
montaż: Radek Nagay i Arek Piętak

Nowości wcześniejsze:

Złota Karrota 2014 - objazdowy festiwal Karrot Kommando

dodano dnia: 11.09.2014 Cz.

Tej jesieni Karrot Kommando rozpoczyna trzeci cykl koncertów ZŁOTA KARROTA. Co miesiąc w wybranym klubie pojawi się jeden artysta związany z wytwórnią.

"Granice" zespołu Miąższ

dodano dnia: 09.09.2014 Wt.

Wybór kolejnego singla był zaskoczeniem dla zespołu – dokonał go autor nakręconego w Muzeum Wsi Lubelskiej obrazka

Teatr cieni Limboskiego. "Ani ani".

dodano dnia: 05.09.2014 Pt.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku promującego nowy singiel: https://karrot.pl/aniani

Marszałek Pizdudski zapowiada Światową Premierę!

dodano dnia: 03.09.2014 śr.

Istnieją kręgi, w których Marszałek Pizdudski określany jest mianem pierwszego konia polskiego "blus-kantry-panku".

Animowany Krzysiek Pablopavo i Ludzików

dodano dnia: 02.09.2014 Wt.

Utalentowany animator Michał Bojara, działający pod szyldem Fetysh Studio, postanowił spontanicznie zrealizować animowany obraz do utworu "Krzysiek"

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem