Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Rusza przedsprzedaż nowego albumu grupy Duberman - posłuchajcie promomiksu

dodano dnia: 12.11.2014 śr.

Informacje:

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Karrot Kommando nie zamierza zapadać w sen jesienno-zimowy. Pisząc to, nie mamy na myśli jedynie nadchodzących koncertów - do końca tego roku wytwórnia przewiduje jeszcze niejedną premierę wydawniczą.

I tak, 22 listopada ukaże się wyczekiwany przez wielu, kolejny album zespołu Duberman, na którym gościnnie pojawią się Pablopavo, Junior Stress, Miodu (Jamal), Magda Sobczak (Kapela Ze Wsi Warszawa) i Diggy Dang (Indie).

"Właśnie sięgnąłem na półkę po naszą pierwszą płytę i zdałem sobie sprawę, że to już 8 lat minęło odkąd grupa przyjaciół spotkała się, by razem nagrywać. Od tego czasu wszyscy zdążyli nagrać kilka płyt z różnymi projektami, rozwinąć się muzycznie ale i zawodowo, często w kierunku zupełnie innym. Zaryzykuję, że tę płytę nagrali ludzie szczęśliwi, a zarazem wielcy fani stylu, który narodził się gdzieś w latach sześćdziesiątych, na małej wyspie na Karaibach. Mogliśmy pozwolić sobie na nagranie płyty z muzyką, którą kochamy, bez nacisków, powoli. Piosenki powstały w naszych ulubionych salach prób, potem przyszedł czas na sprawdzone studia i najlepszych realizatorów. Ci wszyscy ludzie byli z nami od lat i dokładnie wiedzieli, dokąd zmierzamy. Powstała płyta z głębi serca, nagrana przez przyjaciół i dla przyjaciół." - mówi Piotrek Maślanka, wokalista i współzałożyciel zespołu.

Mówiąc o ulubionych studiach i realizatorach autor ma na myśli:

  • STUDIO AS ONE - Jarek Smak i Mariusz Dziurawiec (miks i mastering)
  • WESTERN JIVE - Aleksander Molak (nagranie i miks wokali)
  • LWW - Andrzej Giegiel (nagranie instrumentów)

Już dzisiaj rusza przedsprzedaż albumu "Duberman is back" - wszystkie płyty zakupione w jej ramach na https://karrot.pl/www.dubermanisback zostaną podpisane przez członków zespołu. Dodatkowo, Karrot Kommando przygotowało specjalną ofertę cenową (40zł) dla tych, którzy zdecydują się zakupić nowy album w zestawie z pierwszą płytą grupy - https://karrot.pl/www.duberman_dyskografia. Wszystkie przesyłki zostaną zrealizowane 19 listopada 2014.

Duberman zaprasza również na premiery koncertowe nowego wydawnictwa! Już 20 listopada grupa zagra w warszawskiej Progresji, gdzie wystąpią również Vavamuffin i Earl Jacob ze Zbójami.
Szczegóły: https://karrot.pl/www.facebook.com/events/1537736706445652/?fref=ts

Dzień później, zespół zamelduje się w krakowskim klubie Piękny Pies, w którym również wystąpi w towarzystwie Earl Jacoba i jego muzyków.
Szczegóły: https://karrot.pl/www.facebook.com/events/1493293640939150/

Tymczasem zachęcamy do wysłuchania promomiksu albumu: https://karrot.pl/www.dib_promomiks

Pierwszy klip promujący album "Duberman is back": https://karrot.pl/www.movingaround

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Nowości wcześniejsze:

Sobota - sprawdź klip promujący album 'Tylko' Pablopavo

dodano dnia: 27.10.2014 Pn.

Niepokojący obrazek do niepokojącego utworu, z płyty, która właśnie wchodzi do sklepów. Sprawdźcie jak radzi sobie Pablo całkiem sam - https://karrot.pl/sobota

Reedycja legendarnej pierwszej płyty Kapeli ze Wsi Warszawa

dodano dnia: 16.10.2014 Cz.

Mowa o albumie "Hopsasa", który w 1998 roku wywołał prawdziwą sensację i zdobył tytuł najlepszego wydawnictwa folkowego roku według słuchaczy radiowej Trójki.

Ras Luta i Junior Stress ruszają we wspólną trasę!

dodano dnia: 07.10.2014 Wt.

Tak jak na początku swojej muzycznej kariery, Ras Luta, Junior Stress i kuba1200 stawiają na klasyczny jamajski patent - dwa deki i jeden mikrofon

Nowa płyta Pablopavo 'Tylko' oraz winylowa edycja 'Poloru'

dodano dnia: 24.09.2014 śr.

Płyta "Tylko", która ukaże się pod koniec października, jest albumem w pełni solowym. Równocześnie premierę będzie miała winylowa edycja ostatniej płyty "POLOR"

Marszałek Pizdudski One Man Band z płytą i nowym klipem

dodano dnia: 16.09.2014 Wt.

Zapraszamy do sprawdzenia klipu, ostrzegając jednocześnie, że zawiera on słowa powszechnie uważane za niecenzuralne i może obrażać przeróżne uczucia.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem