Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Amsterdam Klezmer Band w Karrot Kommando

dodano dnia: 17.11.2014 Pn.

Informacje:

Karrot Kommando to wydawnictwo, które nie boi się podróżowania. Od samego początku istnienia muzyka zespołów z Karrot trafiała poza granice Polski. Ostatnimi laty tradycją stało się odwiedzanie zagranicznych targów muzycznych takich jak Womex czy Babel Med.

Tak właśnie narodziła się współpraca z zespołem holenderskim zespołem Amsterdam Klezmer Band. Ta założona w 1997 roku grupa, łączy w swojej twórczości gatunki takie jak ska, jazz, gypsy, hiphop z muzyką klezmerską i bałkańską. Zespół właśnie wydał swoją jedenastą płytę.

Zachęceni sukcesem zespołu Klezmafour i poruszeni sympatią naszych Rodaków do szeroko pojętej muzyki bałkańskiej, członkowie AKM zdecydowali się wypuścić nowy album na nasz rynek. Lada moment ruszy przedsprzedaż limitowanej ilości płyt "Blitzmash", które zakupić będzie można przede wszystkim na stronie https://karrot.pl/www.blitzmash oraz w dobrych sklepach muzycznych. Okazją do promocji wydawnictwa w naszym kraju będzie koncert zespołu we Wrocławiu - Amsterdam Klezmer Band już 6 grudnia zaprezentuje się tamtejszej publiczności w ramach Ethno Jazz Festival 2014. Mając na uwadze fakt, że ta międzynarodowa grupa "klezmerskich bestii" słynie przede wszystkim z bardzo żywiołowych i tanecznych koncertów, warto wziąć udział w tym wydarzeniu i dać się ponieść wypracowanemu przez lata, własnemu, nieortodoksyjnemu brzmieniu holenderskich muzyków.

Tymczasem zapraszamy do sprawdzenia teledysku i singla promującego album "Blitzmash": https://karrot.pl/www.youtube.com/watch?v=rqqndXll0wY

Warto również sprawdzić jak powstawała okładka płyty - jedyna w swoim rodzaju, bo ruchoma: https://karrot.pl/www.youtube.com/watch?v=-HzXt3eyYDI

Więcej informacji o zespole: https://karrot.pl/www.akb

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Rusza przedsprzedaż nowego albumu grupy Duberman - posłuchajcie promomiksu

dodano dnia: 12.11.2014 śr.

Wszystkie płyty zakupione w ramach przedsprzedaży na https://karrot.pl/www.dubermanisback zostaną podpisane przez członków zespołu.

Sobota - sprawdź klip promujący album 'Tylko' Pablopavo

dodano dnia: 27.10.2014 Pn.

Niepokojący obrazek do niepokojącego utworu, z płyty, która właśnie wchodzi do sklepów. Sprawdźcie jak radzi sobie Pablo całkiem sam - https://karrot.pl/sobota

Reedycja legendarnej pierwszej płyty Kapeli ze Wsi Warszawa

dodano dnia: 16.10.2014 Cz.

Mowa o albumie "Hopsasa", który w 1998 roku wywołał prawdziwą sensację i zdobył tytuł najlepszego wydawnictwa folkowego roku według słuchaczy radiowej Trójki.

Ras Luta i Junior Stress ruszają we wspólną trasę!

dodano dnia: 07.10.2014 Wt.

Tak jak na początku swojej muzycznej kariery, Ras Luta, Junior Stress i kuba1200 stawiają na klasyczny jamajski patent - dwa deki i jeden mikrofon

Nowa płyta Pablopavo 'Tylko' oraz winylowa edycja 'Poloru'

dodano dnia: 24.09.2014 śr.

Płyta "Tylko", która ukaże się pod koniec października, jest albumem w pełni solowym. Równocześnie premierę będzie miała winylowa edycja ostatniej płyty "POLOR"

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem