Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

"Carlos" Pablopavo - nowy singiel na koniec starego roku.

dodano dnia: 30.12.2014 Wt.

Informacje:

Miniony rok był niewątpliwie jednym z najbardziej twórczych okresów w dotychczasowej karierze Pablopavo.

Artysta wydał w jego trakcie dwa albumy - nagrany wspólnie z Ludzikami POLOR oraz solowy, TYLKO. Płyty promowane były trasą koncertową, podczas której Pablo zwiedził niemalże całą Polskę.

Trudno nie zauważyć również, że oba albumy wokalisty zyskały uznanie dziennikarzy i recenzentów. Ciężko znaleźć ranking czy podsumowanie roku, w którym autor nie wymienia któregoś z albumów Pablopavo pośród najlepszych polskich płyt wydanych w 2014.

To był udany rok. I na jego zakończenie - na wyraźną prośbę Pabla - przedstawiamy Wam kolejny singiel promujący album TYLKO. Tym razem nie ma klipu - są za to doskonałe zdjęcia nieocenionego Bartka Murackiego. Fotograf zrobił je w trakcie koncertu premierowego, który miał miejsce w warszawskiej Hydrozagadce.

Jak mówi Pablopavo: "Carlos" to piosenka z ładunkiem umiarkowanego optymizmu. Tak też wchodzimy w Nowy Rok - czego i Państwu życzymy!

LINK: https://karrot.pl/www.carlos

Na początku roku Pablopavo powraca z projektem, który ucieszy wielbicieli jego raggamuffinowego oblicza. W połowie stycznia światło dzienne ujrzy nowy album Zjednoczenia Soundsystem - "Inity". Więcej szczegółów na temat wydawnictwa, ruszającego po Nowym Roku preorderu oraz planowanej trasy koncertowej znajdziecie na stronie https://karrot.pl/www.karrot.pl.

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Nowości wcześniejsze:

Looptroop Rockers wraca do Polski

dodano dnia: 23.12.2014 Wt.

Wracają do naszego kraju w pełnym składzie (Promoe, Cosmic, Supreme, Dj Embee) ze swoim siódmym albumem - "Naked Swedes",

Zjednoczenie Soundsystem powraca z nowym albumem. Sprawdź klip do singla Dom.

dodano dnia: 17.12.2014 śr.

Link: https://karrot.pl/dom_video

Koszulki Ras Luty - Rzeka Życia

dodano dnia: 16.12.2014 Wt.

Możecie rzucić okiem na eleganckie koszulki, które przygotowane zostały przy okazji promocji płyty: https://karrot.pl/koszulka_rzekazycia

Marszałek Pizdudski nigdy na sprzedaż!

dodano dnia: 13.12.2014 So.

Marszałek Pizdudski One Man Band powraca z obrazem do utworu "Nigdy Na Sprzedaż". Wbija tu szpilę tak kolegom ze sceny, jak i wszelakim organom wykonawczym polityki historycznej.

Królestwo - Duberman ft. Miodu (Jamal) - sprawdź nowy singiel.

dodano dnia: 08.12.2014 Pn.

Drugim utworem promującym płytę "Duberman is back" jest piosenka "Królestwo", w której wokalnie udziela się Miodu - wokalista zespołu Jamal.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem