Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Rusza przedsprzedaż "Inity" Zjednoczenia Soundsystem!

dodano dnia: 05.01.2015 Pn.

Informacje:

Jeszcze tylko 11 dni dzieli fanów raggamuffin od premiery wyjątkowego wydawnictwa. Już 16 stycznia światło dzienne ujrzy nowy album kolektywu Zjednoczenie Soundsystem - "Inity".

Płytę w ramach przedsprzedaży, można zamówić już dzisiaj! Zostanie ona rozesłana w dniu premiery. Wszyscy, którzy zakupią album za pośrednictwem strony https://karrot.pl/inity, mogą liczyć na specjalny dodatek w postaci wyjątkowych podpisów członków Zjednoczenia oraz plików mp3 do ściągnięcia za darmo w dniu premiery!

Przypominamy również, że 16 stycznia w warszawskim klubie Hydrozagadka odbędzie się koncert promujący płytę. Na scenie - oprócz Pablopavo, Diego i Dj'a Krzaka - pojawią się goście występujący na albumie: Damian Syjonfam, Jam Vibez, Medik (Ictus Sound), Mic Liper (Roots Melody Sound System), Szprancyl (Badd Dutty Sound) oraz gość specjalny, Reggaenerator. Więcej informacji o wydarzeniu: https://karrot.pl/www.facebook.com/events/597064337106154/?fref=ts

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia dwóch krótkich zapowiedzi albumu. Co warto zaznaczyć, w materiale wykorzystano archiwalne zdjęcia i fragmenty nagrań wideo z początków działalności Zjednoczenia. Kolejne zapowiedzi i promomix "Inity" w drodze!

Zapowiedź #1: https://karrot.pl/www.youtube.com/watch?v=7yl38fahFlg

Zapowiedź #2: https://karrot.pl/www.youtube.com/watch?v=o9yIWvs29os

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

"Carlos" Pablopavo - nowy singiel na koniec starego roku.

dodano dnia: 30.12.2014 Wt.

Miniony rok był niewątpliwie jednym z najbardziej twórczych okresów w dotychczasowej karierze Pablopavo.

Looptroop Rockers wraca do Polski

dodano dnia: 23.12.2014 Wt.

Wracają do naszego kraju w pełnym składzie (Promoe, Cosmic, Supreme, Dj Embee) ze swoim siódmym albumem - "Naked Swedes",

Zjednoczenie Soundsystem powraca z nowym albumem. Sprawdź klip do singla Dom.

dodano dnia: 17.12.2014 śr.

Link: https://karrot.pl/dom_video

Koszulki Ras Luty - Rzeka Życia

dodano dnia: 16.12.2014 Wt.

Możecie rzucić okiem na eleganckie koszulki, które przygotowane zostały przy okazji promocji płyty: https://karrot.pl/koszulka_rzekazycia

Marszałek Pizdudski nigdy na sprzedaż!

dodano dnia: 13.12.2014 So.

Marszałek Pizdudski One Man Band powraca z obrazem do utworu "Nigdy Na Sprzedaż". Wbija tu szpilę tak kolegom ze sceny, jak i wszelakim organom wykonawczym polityki historycznej.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem