Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Patryk Kraśniewski Trio w Karrot Kommando

dodano dnia: 12.02.2015 Cz.

Informacje:

W tym roku Karrot Kommando obchodzi dziesięciolecie swojego istnienia. Wszystko wskazuje na to, że 2015 będzie dla naszego wydawnictwa okresem wyjątkowo udanym.

W konkursie na "Jazzowy debiut fonograficzny" organizowanym przez Instytut Muzyki i Tańca zwyciężył projekt Karrot Kommando, zakładający nagranie debiutanckiej płyty grupy Patryk Kraśniewski Trio (Patryk Kraśniewski, Jerzy Markuszewski, Piotr Lewańczyk).

Pomimo bycia w stałym składzie Vavamuffin i Spokoarmii ten młody człowiek sprawdza się brzmieniowo, kompozytorsko i interpretacyjnie nie tylko w reggae. Ma na koncie szereg poważnych nagród zdobytych w europejskich konkursach pianistycznych i kompozytorskich. Brał udział w tournee po Szwecji, w ramach którego prezentował tamtejszej publiczności własne kompozycje napisane na pełną orkiestrę. Niedawno debiutował jako producent płyty EP Agi Brine (alternatywny pop).

Zapytany o planowane wydawnictwo, pianista mówi: "Sami jesteśmy ciekawi tego, co wytworzy się między nami w studio podczas nagrań. Perkusista Jerzy Markuszewski kojarzony jest z muzyką popową, Piotr Lewańczyk to klasyczny kontrabasista, do tego ja - ostatnie lata mocno w reggae. Liczymy na wzajemną inspirację, dzięki której powstanie "cały ten jazz", który tak między nami, wolimy nazywać szeroko pojętą muzyką improwizowaną. Nie chcemy nagrywać kolejnej płyty ze standardami jazzowymi lub utworami podobnymi do nich. Naszym marzeniem jest, aby na koncertach móc się spotykać z publicznością, która ma ochotę posłuchać muzyki, nie zważając na to czy jest to jazz, pop albo reggae."

Więcej informacji o dotychczasowych osiągnięciach Patryka Kraśniewskiego znajduje się na jego podstronie: https://karrot.pl/krasniewski

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Robert DELIRA Jaworski w Wiedźminie 3

dodano dnia: 11.02.2015 śr.

Miło jest nam poinformować, że Robert DELIRA Jaworski bierze udział w pracach nad udźwiękowieniem "Wiedźmina"- jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie.

Karrot Kommando podsumowuje 2014 rok i zapowiada 2015.

dodano dnia: 02.02.2015 Pn.

W roku 2015 obchodzimy dziesięciolecie istnienia Karrot Kommando. Z tej okazji planujemy rozliczne niespodzianki oraz mnóstwo koncertów naszych artystów.

"International" - nowy teledysk w dniu premiery albumu Zjednoczenia Soundsystem

dodano dnia: 16.01.2015 Pt.

W dniu premiery albumu "Inity", Zjednoczenie Soundsystem zaprasza do obejrzenia teledysku do kolejnego singla promującego wydaną właśnie płytę!

Paszport Polityki dla Pablopavo!

dodano dnia: 14.01.2015 śr.

Z dumą informujemy, że Pablopavo został Laureatem Paszportu Polityki.

Sprawdź promomiks albumu Zjednoczenia Soundsystem

dodano dnia: 13.01.2015 Wt.

Warszawski kolektyw zdecydował się zaprezentować promomiks autorstwa Dj'a Krzaka, zapowiadający nowe wydawnictwo: https://karrot.pl/inity_promomiks

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem