Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Junior Stress wraca z nowym klipem!

dodano dnia: 18.03.2015 śr.

Informacje:

Kolejny utwór z płyty Juniora Stressa "Sound Systemowej Sceny Syn" doczekał się swojego teledysku. Obraz do "Ile Jeszcze w Tobie Jest Sił" powstawał prawie pół roku, ale efekt, który prezentujemy poniżej, zdecydowanie był tego warty. Stworzona przez Bognę Warszawę poklatkowa animacja idealnie stapia się ze słowami utworu, tworząc psychodeliczny kolaż, od którego trudno się oderwać. Nie pozostaje nic innego, poza życzeniem dobrego odbioru.

Link do klipu: https://karrot.pl/ilejeszczewtobiejestsil

Płytę "Sound Systemowej Sceny Syn" lub pliki dźwiękowe z tego albumu można zakupić bezpośrednio na stronie: https://karrot.pl/ssss


Obrazek autorstwa Bogny Warszawy. Za slowa i muzyke odpowiada Junior Stress, SuneEl Band: Michal Wandzilak (Bas i kompozycja) , Marek Piotrowicz (perkusja), Artur Puk (instrumenty klawiszowe) oraz Mothashipp (syntezatory, samplery) i Jura Sound: Jawa i Dj OK (bebny)

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Nowości wcześniejsze:

Midsummer Rain Song - nowy singiel Kapeli ze Wsi Warszawa

dodano dnia: 13.03.2015 Pt.

Karrot Kommando z przyjemnością przedstawia nowy singiel Kapeli ze Wsi Warszawa: utwór "Midsummer Rain Song" zapowiadający nowe wydawnictwo KzWW - płytę "Święto Słońca" ("Sun Celebration"), która ukaże się w październiku 2015. roku.

Karolina Czarnecka w Karrot Kommando

dodano dnia: 18.02.2015 śr.

Mamy przyjemność organizować jej trasę koncertową, która promować będzie wydaną na jesień zeszłego roku płytę artystki, epkę "Córka".

Patryk Kraśniewski Trio w Karrot Kommando

dodano dnia: 12.02.2015 Cz.

Z radością informujemy, że Patryk Kraśniewski dołączył do grona artystów współpracujących z naszą wytwórnią.

Robert DELIRA Jaworski w Wiedźminie 3

dodano dnia: 11.02.2015 śr.

Miło jest nam poinformować, że Robert DELIRA Jaworski bierze udział w pracach nad udźwiękowieniem "Wiedźmina"- jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie.

Karrot Kommando podsumowuje 2014 rok i zapowiada 2015.

dodano dnia: 02.02.2015 Pn.

W roku 2015 obchodzimy dziesięciolecie istnienia Karrot Kommando. Z tej okazji planujemy rozliczne niespodzianki oraz mnóstwo koncertów naszych artystów.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem