Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Kapela ze Wsi Warszawa wystąpi na BABEL MED MUSIC.

dodano dnia: 23.03.2015 Pn.

Informacje:

Kapela ze Wsi Warszawa/Warsaw Village Band, wystąpi w Marsylii na BABEL MED MUSIC - największym we Francji wydarzeniu poświęconym scenie world music. Koncert Kapeli będzie pierwszą w jedenastoletniej historii tej imprezy prezentacją polskiego zespołu.

Odbywające się co roku w centrum kultury Dock Des Suds - BABEL MED MUSIC, to połączony z konferencjami i targami branżowymi trzydniowy festiwal muzyczny. W jego ramach zaprezentuje się 45 zespołów z 5 kontynentów. "Impreza gromadzi blisko 12000 słuchaczy i ponad 2000 przedstawicieli świata muzyki: dyrektorów festiwali, managerów z najważniejszych agencji koncertowych i wydawnictw oraz dziennikarzy" - mówi Maciej Szajkowski, muzyk i założyciel Kapeli ze Wsi Warszawa, dziennikarz 1. i 4. Programu Polskiego Radia.

Występ Kapeli ze Wsi Warszawa będzie międzynarodową premierą koncertową nadchodzącej płyty "Święto Słońca" i odbędzie się z udziałem Mercedes Peón. Koncert już 27. marca 2015 roku o godzinie 20:15 w największej spośród 3 sal koncertowych festiwalu, scenie "Sucres".

Do 23. marca trwa głosowanie internautów w plebiscycie francuskiej Fundacji Orange, w ramach którego 5 nominowanych zespołów występujących na BABEL MED walczy o specjalny grant, umożliwiający realizację autorskiego projektu artystycznego. Kapela ze Wsi Warszawa jest jednym z nominowanych zespołów i ewentualną wygraną przeznaczy na realizację nagrań na nową płytę. Głosowanie odbywa się na stronie https://karrot.pl/www.fondationorange.com/Warsaw-Village-Band

Showcase Kapeli ze Wsi Warszawa odbywa się dzięki realizowanemu przez Stowarzyszenie Sztuki Etnicznej "Transetnika" programowi "POLAND - FIRST TO FOLK!", który współfinansuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasto Stołeczne Warszawa oraz Instytut Polski w Paryżu. Obecności Stowarzyszenia na BABEL MED towarzyszy specjalna składanka "POLAND - FIRST TO FOLK!", prezentująca utwory 18 polskich grup folkowych, w tym m.in; R.U.T.A, Żywiołak, Kapela Maliszów. StowarzyszenieTransetnika, wspólnie z partnerami z Czech, Słowacji i Węgier, będzie gospodarzem pionierskiego stoiska wystawienniczego w ramach towarzyszących BABEL MED targów muzycznych, prezentującego muzykę etniczną państw Grupy Wyszehradzkiej. Delegacji polskiej będzie przewodniczył Piotr Maślanka, założyciel i Prezes Karrot Kommando, dyrektor artystyczny krakowskiego Karambol Festiwal.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Junior Stress wraca z nowym klipem!

dodano dnia: 18.03.2015 śr.

Stworzona przez Bognę Warszawę poklatkowa animacja idealnie stapia się ze słowami utworu, tworząc psychodeliczny kolaż, od którego trudno się oderwać.

Midsummer Rain Song - nowy singiel Kapeli ze Wsi Warszawa

dodano dnia: 13.03.2015 Pt.

Karrot Kommando z przyjemnością przedstawia nowy singiel Kapeli ze Wsi Warszawa: utwór "Midsummer Rain Song" zapowiadający nowe wydawnictwo KzWW - płytę "Święto Słońca" ("Sun Celebration"), która ukaże się w październiku 2015. roku.

Karolina Czarnecka w Karrot Kommando

dodano dnia: 18.02.2015 śr.

Mamy przyjemność organizować jej trasę koncertową, która promować będzie wydaną na jesień zeszłego roku płytę artystki, epkę "Córka".

Patryk Kraśniewski Trio w Karrot Kommando

dodano dnia: 12.02.2015 Cz.

Z radością informujemy, że Patryk Kraśniewski dołączył do grona artystów współpracujących z naszą wytwórnią.

Robert DELIRA Jaworski w Wiedźminie 3

dodano dnia: 11.02.2015 śr.

Miło jest nam poinformować, że Robert DELIRA Jaworski bierze udział w pracach nad udźwiękowieniem "Wiedźmina"- jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem