Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Ras Luta wraca z #JakNaPoczątku Mixtape 2015!

dodano dnia: 15.04.2015 śr.

Informacje:

"Jak Na Początku Mixtape 2015" to ukazujący się właśnie w sieci - na profilach eastwest.FM - nowy materiał Ras Luty, wokalisty od ponad 10 lat obecnego na polskiej scenie.

Link: https://karrot.pl/soundcloud.com/eastwest-fm/jak-na-poczatku

"Jak Na Początku" jest hołdem dla kultury soundsystemów i imprez tanecznych reggae, dzięki którym Luta rozpoczął swoją muzyczną działalność. Mixtape zawiera 18 utworów, na które składają się zarówno zupełnie nowe, niepublikowane nigdzie wcześniej nagrania, jak i nowe wersje najpopularniejszych utworów z płyty 'Uratuj siebie'. Na "Jak Na Początku" usłyszymy najpopularniejsze głosy solistów reggae z Polski (Damian SyjonFam, Junior Stress, Bas Tajpan, Mesajah, Sztoss), znamienitości sceny hip-hop ( O.S.T.R., Numer Raz, DJ FEEL-X), nie zabraknie także gości z zagranicy. Muzycznym smaczkiem na albumie jest gościnny udział Krzysztofa Krawczyka. Do współpracy przy tym projekcie zaproszeni zostali wypróbowani specjaliści: Radek "Emzk" Ciurko (wieloletni współproducent wydawnictw Luty), Damalistik (odpowiedzialny m.in. za płytę "Eastwest.Fm") i Johan "Daddy" Mallet (pracował nad brzmieniem płyty "Uratuj Siebie"). Całość materiału składającego sie na "Jak Na Początku" stylowo ujęta została przez Damalistika, Kubę 1200 i Lutę w ramy, które aż ociekają od karaibskiego klimatu i z całą pewnością zadowolą tych, którzy kochają prawdziwe, nie znoszące kompromisów REGGAE.

"Jak Na Początku Mixtape 2015" dostępny jest za darmo w sieci, w postaci cyfrowego pakietu zawierającego pliki mp3 i okładkę (znajdziecie je w opisie na https://karrot.pl/soundcloud.com/eastwest-fm/jak-na-poczatku). Najświeższe informacje dotyczący działalności muzycznej i koncertowej Ras Luty znajdziecie na fejsbukowym profilu artysty: https://karrot.pl/www.facebook.com/RasLuta

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Patryk Kraśniewski Trio na Warsaw Summer Jazz Days 2015

dodano dnia: 03.04.2015 Pt.

Z dumą informujemy, że Patryk Kraśniewski znalazł się pośród artystów zaproszonych do udziału w Warsaw Summer Jazz Days 2015, który odbędzie się w dniach 9-12 lipca w Warszawie.

Kapela ze Wsi Warszawa wystąpi na BABEL MED MUSIC.

dodano dnia: 23.03.2015 Pn.

Kapela ze Wsi Warszawa jest jednym z nominowanych zespołów i ewentualną wygraną przeznaczy na realizację nagrań na nową płytę. Głosowanie odbywa się na stronie https://karrot.pl/www.fondationorange.com/Warsaw-Village-Band

Junior Stress wraca z nowym klipem!

dodano dnia: 18.03.2015 śr.

Stworzona przez Bognę Warszawę poklatkowa animacja idealnie stapia się ze słowami utworu, tworząc psychodeliczny kolaż, od którego trudno się oderwać.

Midsummer Rain Song - nowy singiel Kapeli ze Wsi Warszawa

dodano dnia: 13.03.2015 Pt.

Karrot Kommando z przyjemnością przedstawia nowy singiel Kapeli ze Wsi Warszawa: utwór "Midsummer Rain Song" zapowiadający nowe wydawnictwo KzWW - płytę "Święto Słońca" ("Sun Celebration"), która ukaże się w październiku 2015. roku.

Karolina Czarnecka w Karrot Kommando

dodano dnia: 18.02.2015 śr.

Mamy przyjemność organizować jej trasę koncertową, która promować będzie wydaną na jesień zeszłego roku płytę artystki, epkę "Córka".

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem