Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Marszałek idzie solo w nowym klipie

dodano dnia: 18.05.2015 Pn.

Informacje:

Przedstawiamy najnowszy, animowany klip Marszałka Pizdudskiego. "Aj Go Solo" to niespełna dwie minuty brudnej prawdy o urokach życia w trasie koncertowej i zarazem mit założycielski One Man Bandu. Do taśmy z wideoklipem, którą dziś rano dostarczyła nam z dalekiego Pomorza poczta polowa, dołączona była krótka notatka, skreślona ręką samego Marszałka:

"Pozdrawiam wszystkich moich kolegów i koleżanki z różnych zespołów, z którymi miałem nieprzyjemność dzielić busa, pokoje hotelowe i - co najgorsze - mizerne gaże za koncerty."

Nie pozostaje nam nic innego, jak dołączyć się do tych ciepłych słów i życzyć Państwu niezmąconego niczym, odbioru Dzieła.

LINK: https://karrot.pl/ajgosolo

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Marszałek Pizdudski - Aj Go Solo

Autor: Wiesława Ruta

Nowości wcześniejsze:

Ras Luta wraca z #JakNaPoczątku Mixtape 2015!

dodano dnia: 15.04.2015 śr.

"Jak Na Początku Mixtape 2015" to ukazujący się właśnie w sieci - na profilach eastwest.FM - nowy materiał Ras Luty, wokalisty od ponad 10 lat obecnego na polskiej scenie.

Patryk Kraśniewski Trio na Warsaw Summer Jazz Days 2015

dodano dnia: 03.04.2015 Pt.

Z dumą informujemy, że Patryk Kraśniewski znalazł się pośród artystów zaproszonych do udziału w Warsaw Summer Jazz Days 2015, który odbędzie się w dniach 9-12 lipca w Warszawie.

Kapela ze Wsi Warszawa wystąpi na BABEL MED MUSIC.

dodano dnia: 23.03.2015 Pn.

Kapela ze Wsi Warszawa jest jednym z nominowanych zespołów i ewentualną wygraną przeznaczy na realizację nagrań na nową płytę. Głosowanie odbywa się na stronie https://karrot.pl/www.fondationorange.com/Warsaw-Village-Band

Junior Stress wraca z nowym klipem!

dodano dnia: 18.03.2015 śr.

Stworzona przez Bognę Warszawę poklatkowa animacja idealnie stapia się ze słowami utworu, tworząc psychodeliczny kolaż, od którego trudno się oderwać.

Midsummer Rain Song - nowy singiel Kapeli ze Wsi Warszawa

dodano dnia: 13.03.2015 Pt.

Karrot Kommando z przyjemnością przedstawia nowy singiel Kapeli ze Wsi Warszawa: utwór "Midsummer Rain Song" zapowiadający nowe wydawnictwo KzWW - płytę "Święto Słońca" ("Sun Celebration"), która ukaże się w październiku 2015. roku.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem