Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Znajdź się na okładce drugiego albumu Earl Jacoba!

dodano dnia: 22.06.2015 Pn.

Informacje:

Nowy album Earl Jacoba w drodze. Premiery należy spodziewać się wczesną jesienią, ale już dzisiaj można wyrazić swoje wsparcie dla projektu Kuby.

Wystarczy wejść na platformę http://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/449,earl-jacob---drugi-album i wykupić jeden z proponowanych przez Earl Jacoba zestawów, których tematyka ściśle powiązana jest z premierą nowego wydawnictwa.

Każdemu kto postanowi pomóc, artysta zrewanżuje się. Wśród nagród, oprócz płyt i podziękowań, znajdują się również mniej typowe propozycje, takie jak własnoręcznie narysowana kartka pocztowa, możliwość poprowadzenia (razem z Kubą) magazynu muzycznego w stołecznym Radio Kampus, odnalezienie swojej buzi na okładce płyty, unikalnego singla winylowego czy nawet prywatny koncert! Akcja będzie trwała przez najbliższe 30 dni.

Tymczasem prezentujemy Wam krótki materiał z pracy studyjnej duetu Earl Jacob - Aleksander Mothashipp Molak. https://karrot.pl/ej2album

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Nowości wcześniejsze:

Pablo i Pavo oczami uczestników Szkoły Teledysków

dodano dnia: 15.06.2015 Pn.

Klip do utworu "Pablo i Pavo" powstał w ramach projektu "Szkoła Teledysków" prowadzonego przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych "Plaster".

O przewadze kawalera nad wdowcem - pierwszy klip Kapeli Maliszów

dodano dnia: 12.06.2015 Pt.

Obrazek do utworu "Zielona lipka" wyreżyserowała Ada Kornecka. Klip powstał w rodzinnym domu Maliszów w Męcinie Małej (Beskid Niski).

Kapela Maliszow ogłasza przedsprzedaż Mazurków niepojętych

dodano dnia: 05.06.2015 Pt.

Właśnie ten surowy trans i powalająca autentyczność zwróciła naszą uwagę na rodzinną Kapelę Maliszów z Męciny Małej (Beskid Niski).

Filmowa adaptacja Big Brader Lajf Juniora Stressa

dodano dnia: 20.05.2015 śr.

Obrazek do numeru "Big brader lajf" powstał w trakcie trasy koncertowej, podczas której Stress odwiedził m.in. szkockie Glasgow.

Marszałek idzie solo w nowym klipie

dodano dnia: 18.05.2015 Pn.

To niespełna dwie minuty brudnej prawdy o urokach życia w trasie koncertowej i zarazem mit założycielski One Man Bandu.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem