Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Mniej znaczy wiecej na jazzowym debiucie płytowym grupy Patryk Krasniewski Trio

dodano dnia: 26.06.2015 Pt.

Informacje:

Nieco ponad dwa tygodnie przed premierą debiutanckiego albumu, Patryk Kraśniewski - lider jazzowego projektu Patryk Kraśniewski Trio - prezentuje jego okładkę i zaprasza do obejrzenia krótkiego materiału, zapowiadającego nadchodzące wydawnictwo.

LINK: https://karrot.pl/lessisbless_teaser

Album "Less is Bless" powstał w trakcie kilkudniowej sesji nagraniowej w studio RecPublica. To jedno z niewielu miejsc w naszym kraju, które dysponuje wyjątkowym fortepianem Fazioli, a właśnie tego instrumentu Patryk Kraśniewski pragnął użyć do nagrania swojego debiutu. Oprócz perłowego brzmienia klawiszy, na płycie usłyszeć będzie można perkusję w wykonaniu Jerzego Markuszewskiego oraz odrobinę elektroniki autorstwa Piotra Lewańczyka, który w trakcie sesji odpowiedzialny był za dźwięki Mooga oraz kontrabasu. Trudno spodziewać się więc płyty jazzowej w dosłownym i pełnym tego słowa znaczeniu, co jednak - znając zamiłowanie do łamania stereotypów Patryka Kraśniewskiego - nie powinno nikogo szczególnie dziwić.

Na co dzień muzyk współpracuje z artystami poruszającymi się po nieco innych niż jazz, obszarach muzycznych - wystarczy wspomnieć grupę Vavamuffin, Spokoarmię koncertującą z Mariką czy zespół towarzyszący Ras Lucie. Brał on również udział w pracach nad płytą elektronicznego projektu Agi Brine.


Już na początku wakacji - dzięki zwycięstwie w konkursie "Jazzowy debiut fonograficzny" organizowanym przez Instytut Muzyki i Tańca - pianista będzie miał szansę zaprezentować swoje drugie oblicze. Dodatkowo, oficjalna premiera płyty "Less is Bless" zbiegnie się w czasie z premierą koncertową projektu. 11 lipca Patryk Kraśniewski Trio wystąpi w ramach Warsaw Summer Jazz Days w Soho Factory. Warto podkreślić, że są oni jednymi z najmłodszych artystów, zaproszonych do udziału w tym wydarzeniu.

Zapraszamy do zamówienia albumu Patryk Kraśniewski Trio w ramach przedsprzedaży - każda płyta zakupiona w ten sposób, zostanie podpisana przez muzyków. Zakupu dokonać można na stronie wydawnictwa Karrot Kommando: https://karrot.pl/lessisbless

Zobacz również:
Filmy aktualności:

Nowości wcześniejsze:

Znajdź się na okładce drugiego albumu Earl Jacoba!

dodano dnia: 22.06.2015 Pn.

Każdemu kto postanowi pomóc, artysta zrewanżuje się. Wśród nagród, oprócz płyt i podziękowań, znajdują się również mniej typowe propozycje

Pablo i Pavo oczami uczestników Szkoły Teledysków

dodano dnia: 15.06.2015 Pn.

Klip do utworu "Pablo i Pavo" powstał w ramach projektu "Szkoła Teledysków" prowadzonego przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych "Plaster".

O przewadze kawalera nad wdowcem - pierwszy klip Kapeli Maliszów

dodano dnia: 12.06.2015 Pt.

Obrazek do utworu "Zielona lipka" wyreżyserowała Ada Kornecka. Klip powstał w rodzinnym domu Maliszów w Męcinie Małej (Beskid Niski).

Kapela Maliszow ogłasza przedsprzedaż Mazurków niepojętych

dodano dnia: 05.06.2015 Pt.

Właśnie ten surowy trans i powalająca autentyczność zwróciła naszą uwagę na rodzinną Kapelę Maliszów z Męciny Małej (Beskid Niski).

Filmowa adaptacja Big Brader Lajf Juniora Stressa

dodano dnia: 20.05.2015 śr.

Obrazek do numeru "Big brader lajf" powstał w trakcie trasy koncertowej, podczas której Stress odwiedził m.in. szkockie Glasgow.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem