Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Obchody dziesięciolecia Karrot Kommando czas zacząć!

dodano dnia: 09.09.2015 śr.

Informacje:

Czas płynie szybko. Mija właśnie dziesięć lat od kiedy Karrot Kommando zaczęło swój oficjalny żywot.

Udało nam się przez ten okres stworzyć artystyczną platformę dla działań wielu artystów.

Zaczęliśmy od reggae, aby stać się wytwórnią otwartą na różne kierunki muzyczne. Wspólnym wyznacznikiem została jedynie wysoka jakość wydawanych przez nas nagrań i organizowanych koncertów.

Dziesiąta rocznica powstania Karrot Kommando to z pewnością nie ostatni jubileusz, który planujemy z Wami obchodzić. Póki co, z radością informujemy, że w ramach obchodów tych szczególnych urodzin, przygotowaliśmy dla Was szereg niespodzianek.

1. WYDAWNICTWA KARROT KOMMANDO

We wrześniu albumem "Projekt.Kolberg" zadebiutuje grupa InFidelis. W październiku ukaże się długo oczekiwana, nowa płyta Kapeli ze Wsi Warszawa oraz drugi album Earl Jacoba. W listopadzie z całą pewnością zaskoczy Was piękny album tria Pablopavo/Iwanek/Praczas. Mamy w planach sporo wznowień, w tym niektóre po raz pierwszy u nas - mowa m.in. o reedycji kultowej "Wiosny Ludu' Kapeli ze Wsi Warszawa z licznymi dodatkami, winylowych reedycjach "Ogrodu Koncentracyjnego" Świetlików oraz "Telehonu" Pablopavo, reedycji "Rzeki życia" Ras Luty z dodatkami i innych kluczowych płytach Karrot. Światło dzienne ujrzy także płyta grupy Lelek - nowego projektu Maćka Szajkowskiego. Zaskoczymy Was również licznymi promocjami zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i na półkach sklepowych. O wszystkim będziemy informować na bieżąco.

2. KONCERTY KARROT KOMMANDO

Jak co roku nasze zespoły jesienią rozjadą się po klubach całej Polski. Bardzo ciekawą trasę, zakładającą koncerty z utworami ze swej pierwszej płyty, zapowiadają Świetliki. Kapela ze Wsi Warszawa będzie promować nowy album koncertami w ramach trasy "Folk off! Tour" wraz z Kapelą Maliszów. Odbędą się dwa duże koncerty urodzinowe Karrot Kommando, w Warszawie oraz we Wroclawiu. Mamy również nadzieję na kolejny Karrot Kommando Karambol – fragment wspólnego występu Świetlików i Kapeli ze Wsi Warszawa z zeszłorocznej edycji naszego festiwalu, możecie zobaczyć już dziś. To tylko część planowanych wydarzeń. Po konkretne i zawsze najświeższe informacje zapraszamy na https://karrot.pl/koncerty .

3. KSIĄŻKI KARROT KOMMANDO

Karrotowi Artyści coraz częściej zdradzają talenty pozamuzyczne. Z tej właśnie przyczyny, zdecydowaliśmy się stopniowo rozwijać projekt wydawnictwa książkowego. Zaczniemy od albumu ze zdjęciami z 10 lat historii Karrot Kommando autorstwa Bartka Murackiego, do którego dołączone będzie DVD z ostatniego Karrot Kommando Karambolu. Brzmi interesująco?


To tylko część jubileuszowych planów, które chcemy zrealizować do końca bieżącego roku. Celowo wspominamy o nich w wielkim skrócie – na szczegóły przyjdzie odpowiedni czas.

Dziękujemy, że jesteście z nami !

Filmy aktualności:

Świetliki i Kapela ze Wsi Warszawa - Karrot Kommando Karambol 2014

Video: Bombaclass
Mix & Master: Studio AS One

Nowości wcześniejsze:

PROJEKT.KOLBERG już we wrześniu

dodano dnia: 19.08.2015 śr.

InFidelis to duet stworzony przez dwie multiinstrumentalistki - Helenę Matuszewską i Martę Sołek. Artystki znane są z zamiłowania do instrumentów tradycyjnych.

Opowieść o drodze, przyjaźni i wielbłądzie. Nowy klip Dubermana.

dodano dnia: 14.07.2015 Wt.

Klip wyreżyserowała Ada Kornecka, operatorem była Emanuela Osowska. Link: https://karrot.pl/whereismyroad

Singiel Patryk Krasniewski Trio na moment przed debiutem na Warsaw Summer Jazz Days

dodano dnia: 08.07.2015 śr.

Zapraszamy do wysłuchania utworu "Tribute to your memories" - singla promującego płytę "Less Is Bless".

Mniej znaczy wiecej na jazzowym debiucie płytowym grupy Patryk Krasniewski Trio

dodano dnia: 26.06.2015 Pt.

Zapraszamy do zamówienia albumu Patryk Kraśniewski Trio w ramach przedsprzedaży - https://karrot.pl/lessisbless

Znajdź się na okładce drugiego albumu Earl Jacoba!

dodano dnia: 22.06.2015 Pn.

Każdemu kto postanowi pomóc, artysta zrewanżuje się. Wśród nagród, oprócz płyt i podziękowań, znajdują się również mniej typowe propozycje

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem