Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Teledysk "Evet Evet" zapowiedzią albumu Klezmafour z Filharmonią Szczecińską

dodano dnia: 08.12.2015 Wt.

Informacje:

Na początku stycznia 2016 roku ukaże się nowa płyta zespołu Klezmafour. Nie będzie to zwykły, studyjny album - jak zapowiadaliśmy wcześniej, zespół przygotowuje materiał we współpracy z Filharmonią Szczecińską. Więcej szczegółów odnośnie płyty "Klezmafour Orkiestronicznie" ujawnimy całkiem niedługo, a tymczasem...

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego teledysku promującego to wydawnictwo. Zdjęcia do klipu "Evet Evet" zrealizowane zostały w Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie - budynku, który został wyróżniony Nagrodą Unii Europejskiej w dziedzinie współczesnej architektury Mies van der Rohe Award 2015. Za jego realizację odpowiadają ekipy Bez Żaluzji i Kamera Jazda.

Nagrania Orkiestry zrealizowano w sali symfonicznej Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie podczas sesji nagraniowej w sierpniu 2015 roku. Nagrania zespołu Klezmafour w Studio Sonus w Łomiankach. W utworze gościnnie pojawił się Adeb Chamoun (riq, darbuka).

Nowości wcześniejsze:

Już pojutrze urodzinowy koncert Karrot we Wrocławiu

dodano dnia: 02.12.2015 śr.

Jubileuszowy wieczór uświetnią koncerty znamienitych artystów, którzy na co dzień związani są z wytwórnią. Plan wydarzenia przedstawia się następująco:

Karrot Kommando w Burdelu

dodano dnia: 27.11.2015 Pt.

"Dziewczyna z Marszu Niepodległości" to nowe narodowe brzmienia, chwytające za serce teksty, a przede wszystkim hity jesieni 2015

Patryk Kraśniewski Trio odsłania płytę-widmo

dodano dnia: 12.11.2015 Cz.

Okładka albumu kryje w sobie dodatkową płytę, do której dotarli dotychczas tylko najbardziej spostrzegawczy nabywcy.

Świetliki - Ogród koncentracyjny - reedycja z dodatkami na CD i LP oraz trasa koncertowa.

dodano dnia: 30.10.2015 Pt.

Wydanie CD zostało poszerzone o płytę, na której znalazły się niepublikowane wcześniej wersje utworów z dwóch pierwszych sesji nagraniowych

Moc VSHOODU. Premiera teledysku Tomka Bagińskiego z Karoliną Czarnecką

dodano dnia: 23.10.2015 Pt.

Co łączy Tomka Bagińskiego, Karolinę Czarnecką, grupę VSHOOD i bojarskie domy? Przekonajcie się oglądając teledysk najnowszej drużyny w Karrot Kommando.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem