Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Zamów winylowy Telehon i sprawdź gwiazdkową ofertę naszego sklepu.

dodano dnia: 16.12.2015 śr.

Informacje:

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na gwiazdkowy prezent, Karrot Kommando ma dla Was kilka informacji, które powinny pomóc w wyborze.

Jak wiecie z okazji dziesięciolecia wytwórni, Karrot zdecydowało się na wznowienie kilku wydawnictw. Jako że w międzyczasie ukazywały się również nowe tytuły i reedycje mogły nie zostać dostatecznie zauważone, postanowiliśmy o nich przypomnieć.

Na tę chwilę w naszym magazynie oczekują na Was wznowienia następujących albumów:


Vavamuffin - "Vabang!"

Reedycja pierwszego albumu grupy Vavamuffin - http://www.karrot.pl/vabang


Kapela Ze Wsi Warszawa - "HopSaSa" (CD + DVD)

Wznowienie pierwszego, legendarnego albumu KzWW. "HopSaSa" to historyczny zapis sesji live w Studio S4 poszerzony o płytę DVD zawierającą fragmenty koncertów z pierwszych lat działalności zespołu. Album zawiera również 60 stronicową książeczkę o burzliwych początkach Kapeli i demo "Pierwsze żniwa": http://www.karrot.pl/hopsasa


Kapela ze Wsi Warszawa - "Wiosna Ludu" (2CD)

"Wiosna Ludu" z kolei, to jeden z najważniejszych albumów w historii KzWW - "moc, trans, energia, duchowa rewolucja" - http://www.karrot.pl/wiosnaludu


Na naszej stronie zamówić można również ostatni - również podwójny - album Kapeli, "Święto Słońca" (http://www.karrot.pl/swietoslonca).


Świetliki - "Ogród koncentracyjny" (w opcji 2CD i LP)

Reedycja pierwszego albumu Świetlików - wydanie poszerzone o niepublikowane wcześniej wersje utworów z dwóch pierwszych sesji nagraniowych, a także o archiwalne zdjęcia grupy.

"Ogród koncentracyjny" w wersji LP to podwójny 180 gramowy winyl, na którym również znajdują się dodatkowe materiały z pierwszej sesji nagraniowej Świetlików - http://www.karrot.pl/ogrodkoncentracyjny


W dalszym ciągu dostępna jest również najnowsza, wydawana w 2013 roku płyta zespołu, "Sromota" (http://www.karrot.pl/sromota)


Pablopavo - "Telehon"

Wznowienie pierwszego albumu Pablopavo. Odświeżona graficznie okładka to nie jedyna nowość na płycie - znajduje się na niej także wcześniej niepublikowany utwór "Alkohol i Fajki", do którego tekst napisał Paweł Dunin-Wąsowicz.

Dzisiaj rusza także przedsprzedaż albumu "Telehon" w wersji LP! Podwójne winyle powinny dotrzeć do nas w trzecim tygodniu stycznia - ich wysyłkę planujemy na koniec tego miesiąca. Edycja winylowa jest oczywiście edycją limitowaną. Drukujemy tylko 500 sztuk LP. Płyty można zamawiać tutaj: https://karrot.pl/telehon


Dodatkowo!

W ramach prezentu gwiazdkowego i trochę na okoliczność dziesięciolecia, Karrot proponuje Wam 15% rabatu na zakupy w sklepie internetowym. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia, użyjecie kodu "10latkarrot". Wszystkiego dobrego!

Nowości wcześniejsze:

Zjednoczenie dla tych - zobacz nowy klip

dodano dnia: 10.12.2015 Cz.

Zjednoczenie Soundsystem kończy 2015 rok teledyskiem do utworu "To dla tych". Kogo dokładnie ma na myśli Pablopavo, Diego i Dj Krzak?

Teledysk "Evet Evet" zapowiedzią albumu Klezmafour z Filharmonią Szczecińską

dodano dnia: 08.12.2015 Wt.

Więcej szczegółów odnośnie płyty "Klezmafour Orkiestronicznie" ujawnimy całkiem niedługo, a tymczasem...

Już pojutrze urodzinowy koncert Karrot we Wrocławiu

dodano dnia: 02.12.2015 śr.

Jubileuszowy wieczór uświetnią koncerty znamienitych artystów, którzy na co dzień związani są z wytwórnią. Plan wydarzenia przedstawia się następująco:

Karrot Kommando w Burdelu

dodano dnia: 27.11.2015 Pt.

"Dziewczyna z Marszu Niepodległości" to nowe narodowe brzmienia, chwytające za serce teksty, a przede wszystkim hity jesieni 2015

Patryk Kraśniewski Trio odsłania płytę-widmo

dodano dnia: 12.11.2015 Cz.

Okładka albumu kryje w sobie dodatkową płytę, do której dotarli dotychczas tylko najbardziej spostrzegawczy nabywcy.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem