Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Sukcesy Kapeli Maliszów i głosowanie w Songlines Music Awards

dodano dnia: 26.01.2016 Wt.

Informacje:

O Kapeli Maliszów cały czas głośno w mediach krajowych i zagranicznych. Prestiżowa lista Transglobal World Music Chart sklasyfikowała wydaną przez Karrot Kommando płytę "Mazurki Niepojęte" na 15. miejscu wśród najlepszych płyt na świecie w roku 2015! Pełny koncert Kapeli wyemitowało Radio Nacional de España, a zespół pojawia się niemal w każdym krajowym zestawieniu najciekawszych nowych zjawisk muzycznych.

Tym bardziej cieszy nominacja dla Kapeli Maliszów i albumu "Mazurki Niepojęte" do nagród Songlines Music Awards! Brytyjskie czasopismo Songlines to najważniejszy magazyn o muzyce etnicznej na świecie, ukazujący się od 17 lat w Londynie. Kapela Maliszów to jedyny nominowany zespół z Polski, walczący w kategorii "Best Group" z takimi tuzami jak Sanghoy Blues, Punch Brothers czy Niyaz.


Aby umożliwić Maliszom znalezienie się w finale plebiscytu, wystarczy zagłosować do 31. stycznia 2016 pod adresem http://bit.ly/Malisze_Songlines_Music_Awards

Więcej o plebiscycie na stronie http://www.songlines.co.uk/music-awards/


Rodzinna kapela z Męciny Małej odbyła rówież pierwszą w karierze trasę koncertową po polskich klubach. Towarzysząc Kapeli ze Wsi Warszawa w ramach projektu FOLK OFF! Tour 2015, Kapela Maliszów pokonała w listopadzie zeszłego roku ponad 2500 kilometrów, by oczarować swoją muzyką widownie w tak prestiżowych klubach muzycznych jak warszawska Fabryka Trzciny, Lizard King w Toruniu, Ucho w Gdyni, czy Stary Klasztor we Wrocławiu.

Przebieg trasy i reakcje publiczności przedstawia specjalny minidokument, przygotowany przez zaprzyjaźnioną ekipę Bombaclass, który polecamy Waszej uwadze.

https://karrot.pl/www.youtube.com/watch?v=AQvjTk6zXq0

Z góry i serdecznie: dziękujemy za Wasze głosy!

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Żywiołak powraca - Idziemy z kanią

dodano dnia: 25.01.2016 Pn.

Piosenka "Idziemy z Kanią" opowiada o dawnym kaszubskim obrzędzie ścinania kani, który w niektórych regionach praktykowany jest do dzisiaj

Marszałek już nie solo - "Biała śmierć" Koni

dodano dnia: 19.01.2016 Wt.

Tym razem znany z powołania do życia gatunku "blus-kantry-pank" reprezentant szczecińskiej sceny artystycznej - zaprosił do współpracy... Konie.

Kolejna część Pożaru w burdelu - Burdelszopka - Rzeź niewiniątek

dodano dnia: 18.01.2016 Pn.

Wracamy do Was z kolejną częścią płyty zawierającej utwory ze spektaklu "Pożar w burdelu".

Winylowy Telehon z fajkami i alkoholem.

dodano dnia: 14.01.2016 Cz.

Oprócz piosenek znanych z debiutanckiego wydawnictwa Pabla, na winylu znajduje się bonusowy, do tej pory niepublikowany utwór "Fajki i alkohol".

Czy Infidelis buja na żywo? Sprawdź video ze studia!

dodano dnia: 07.01.2016 Cz.

InFidelis przedstawia wideo dokumentujące wykonanie utworu "Bujany" z albumu Projekt.Kolberg.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem