Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Klezmafour i Filharmonia - nowy klip do utworu Stations 9 & 10

dodano dnia: 03.02.2016 śr.

Informacje:

13 lutego ukaże się nowy album zespołu Klezmafour - jest to płyta szczególna, bo nagrana z udziałem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie, która jest jednocześnie jej współwydawcą.

W ramach zapowiedzi albumu "Klezmafour Orkiestronicznie" prezentujemy kolejny po "Evet Evet" singiel i teledysk promujący to wydawnictwo. Utwór, do którego powstał klip nosi tytuł "Stations" - jest to połączenie dwóch piosenek, które znajdują się na albumie: "Lublin Station" i "Białystok Station".

Tajemnica, wyobcowanie i odchodzenie od powszechnie przyjętych norm to tematy, które najbardziej mnie interesują - mówi Ada Kornecka, reżyserka najnowszego klipu zespołu. Teledysk postanowiliśmy zrealizować na włoskiej wyspie Ischi, która świetnie oddaje klimat opuszczonej, dziwnej krainy. To właśnie tam Kacper Zięba - autor zdjęć - stworzył piękne, wysublimowane obrazy potęgujące atmosferę tajemnicy i niedopowiedzenia.

Kornecka w "Stations" przedstawia historię tajemniczej kobiety o androidalnych rysach, która zdaje się być całkowicie zagubiona w otaczającej ją rzeczywistości. Owa enigmatyczna bohaterka niczym kilkuletnie dziecko wszystkiego próbuje, dotyka, smakuje. Najprostsze rzeczy zaskakują ją i dają pretekst do kolejnych empirycznych eksperymentów. Nie wiemy skąd ta dziwna persona przyszła i dokąd zmierza. Jej podróż choć pełna niespodzianek i zwrotów akcji też niczego nam nie wyjaśnia. A piękne krajobrazy wyludnionej krainy, w której rozgrywa się akcja wideoklipu jeszcze bardziej potęgują atmosferę tajemnicy i niedopowiedzenia. Co oczywiście sprawia, że sekundę po obejrzeniu mamy ochotę zobaczyć ten teledysk raz jeszcze.

Dzisiaj rusza przedsprzedaż płyty "Klezmafour Orkiestronicznie". Album można zamówić na stronie: https://karrot.pl/orkiestronicznie

Pierwszy koncert z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie zespół Klezmafour zagra w czerwcu. Więcej informacji na ten temat pojawi się na stronie https://karrot.pl/www.karrot.pl, https://karrot.pl/www.filharmonia.szczecin.pl oraz na oficjalnych fanpage'ach grupy Klezmafour: https://karrot.pl/www.facebook.com/klezmafour i Filharmonii w Szczecinie https://karrot.pl/www.facebook.com/FilharmoniaSZN .

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

DAGADANA - Szaleńcy na 68. południku

dodano dnia: 29.01.2016 Pt.

DAGADANA powraca z czwartym albumem! "Meridian 68" to najbardziej folkowa z dotychczasowych płyt zespołu. Na polskim rynku pojawi się w lutym, a w październiku dotrze także do... Chin!

Wspieramy Pio Szorstkien na polakpotrafi.pl

dodano dnia: 28.01.2016 Cz.

Tomasz Radziszewski - gitarzysta Świetlików i Trupy Wertera Utrata - założył ze swoim kolegą, Piotrem Korsuniem duet Pio Szorstkien. Panowie nagrali album "Signum" i walczą teraz o możliwość wydania go.

Sukcesy Kapeli Maliszów i głosowanie w Songlines Music Awards

dodano dnia: 26.01.2016 Wt.

Kapela Maliszów to jedyny nominowany zespół z Polski, walczący w kategorii "Best Group" z takimi tuzami jak Sanghoy Blues, Punch Brothers czy Niyaz.

Żywiołak powraca - Idziemy z kanią

dodano dnia: 25.01.2016 Pn.

Piosenka "Idziemy z Kanią" opowiada o dawnym kaszubskim obrzędzie ścinania kani, który w niektórych regionach praktykowany jest do dzisiaj

Marszałek już nie solo - "Biała śmierć" Koni

dodano dnia: 19.01.2016 Wt.

Tym razem znany z powołania do życia gatunku "blus-kantry-pank" reprezentant szczecińskiej sceny artystycznej - zaprosił do współpracy... Konie.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem