Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Szczecinska szarża konna

dodano dnia: 29.02.2016 Pn.

Informacje:

Obserwując nasze ostatnie premiery, trudno uniknąć wrażenia, że miastem które najprężniej budzi się do życia po zimowej zawierusze, jest Szczecin. W połowie lutego - wspólnie z Filharmonią Szecińską - wydaliśmy album "Klezmafour Orkiestronicznie" (więcej informacji: http://www.karrot.pl/orkiestronicznie). Chwilę temu światło dzienne ujrzała płyta innego reprezentanta tego pięknego miasta. Marszałek Pizdudski bez wahania porzucił żywot artysty z gatunku "one man band" i wziął się za muzykowanie w towarzystwie... Koni.

Radek Soćko z portalu tegoslucham.pl o Koniach i ich nowym albumie pisze tak:

Prawie trzeźwa kapela uliczna, kowboje piosenki międzywojennej, wreszcie trzy urokliwe chabety dowodzone przez Marszałka - oto KONIE prezentują debiutancki album. Tutaj tradycja twórców lat '20 spotyka się z dźwiękami znad Missisipi, by w punkowej otoczce opowiedzieć historie pełne życiowego błota. To muzyka z ponurych doków szczecińskiego portu, przez który latami przewijały się tabuny rzezimieszków, opryszków i zwykłych kombinatorów. Gdzie miłość gasła równie szybko, co wybuchała. Gdzie dragi pozwalały znieść gorzki smak życia i przemienić zakrapianą hulankę w krwawą bitkę.

My z kolei - chcąc zwrócić uwagę na tę wyjątkową premierą i fakt, że album jest już dostępny w dobrych sklepach muzycznych - przypominamy pierwszy klip zespołu. Do zakupu płyty "Konie" ma Was zachęcić piosenka "Biała śmierć": https://karrot.pl/bialasmierc

Płytę Marszałka i Koni "Konie" można zamówić także na stronie: http://karrot.pl/konie_album

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Nadchodzi Dym - graficzny wywiad z Pablopavo

dodano dnia: 26.02.2016 Pt.

Teksty bliższe miejskiej poezji niż zwykłym piosenkom. Rzetelne dziennikarstwo, nieograniczone limitem znaków i presją goniącego czasu. Narracja budowana dopracowanymi, pomysłowymi ilustracjami.

Jestem sobzie starozina - Dagadana zapowiada Meridian 68.

dodano dnia: 18.02.2016 Cz.

Na singiel promujący wydawnictwo, polsko-ukraiński kwartet wybrał utwór "Jestem sobzie starozina" - z radością informujemy, że piosenka znajduje się w propozycjach do Listy Przebojów Trójki

Podsumowanie jubileuszowego roku i plany na 2016

dodano dnia: 11.02.2016 Cz.

Był to rok, w którym obchodziliśmy dziesięciolecie oficjalnego istnienia naszego wydawnictwa i w którym nasz muzyczny guru, Rafał Księżyk, napisał o nas jako o "najlepszej polskiej wytwórni niezależnej".

Klezmafour i Filharmonia - nowy klip do utworu Stations 9 & 10

dodano dnia: 03.02.2016 śr.

13 lutego ukaże się nowy album zespołu Klezmafour - jest to płyta szczególna, bo nagrana z udziałem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie, która jest jednocześnie jej współwydawcą.

DAGADANA - Szaleńcy na 68. południku

dodano dnia: 29.01.2016 Pt.

DAGADANA powraca z czwartym albumem! "Meridian 68" to najbardziej folkowa z dotychczasowych płyt zespołu. Na polskim rynku pojawi się w lutym, a w październiku dotrze także do... Chin!

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem