Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Formacja Lelek debiutuje Hymnem do Żywy.

dodano dnia: 24.03.2016 Cz.

Informacje:

Już w najbliższy piątek (25 marca) swoją sklepową premierę będzie miał debiutancki album grupy Lelek, "Brzask Bogów". Lelek to łącząca odległe muzyczne światy supergrupa, reinterpretująca najciekawsze poematy i pieśni odwołujące się do dziedzictwa przedchrześcijańskiej Słowiańszczyzny. W jej skład wchodzą: Jakub Koźba (Power Of Trinity), Patryk Kraśniewski (Vavamuffin, Patryk Kraśniewski Trio), Kamil Rogiński (ŜANĜO), Michał Rudaś, Piotr Stefański (Studium Instrumentów Etnicznych) oraz Maciej Szajkowski (Kapela ze Wsi Warszawa, R.U.T.A., pomysłodawca projektu).

"Hymn do Żywy" - singiel promujący "Brzask Bogów" - można już usłyszeć na antenie Czwórki - 4. Programu Polskiego Radia. Wczoraj swoją premierą miał z kolei teledysk do tego utworu. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Reżyserką i współautorką scenariusza jest Julia Groszek, która skompletowała znakomity zespół realizatorów oraz niecodzienną obsadę. Wideoklip nakręcony został w całości w Warszawie: w przestrzeniach stołecznej ASP, biur i ulic oraz na brzegu Wisły po jej prawej, dzikiej stronie. Rolę tytułową w teledysku zagrała Sylwia Świątkowska, skrzypaczka i wokalistka Kapeli ze Wsi Warszawa, gościnnie występująca także na płycie formacji Lelek. W drugim planie zobaczyć można innych muzyków formacji, z kolei spotkanie z boginią Żywą uświetniła swoim tańcem Mohini Indian Dance Group. Tancerki, podobnie jak Żywa i jej orszak, wystąpiły w specjalnych kostiumach przygotowanych przez projektantkę Dagmarę Czarnecką.

Album "Brzask Bogów", za którego produkcję, mix i mastering odpowiedzialne jest niezastąpione Studio AsOne, dostępny jest już na stronie: https://karrot.pl/www.brzaskbogow .

Wideoklip "Hymn do Żywy" przygotowali:

  • Reżyseria: Julia Groszek
  • Scenariusz: Julia Groszek, Maciej Szajkowski
  • Zdjęcia: Tomasz Wójcik
  • Montaż: Sławomir Niedochodowicz
  • Kostiumy: Dagmara Czarnecka

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Posłuchajcie promomixu Paprika Korps - Homemade Babylon

dodano dnia: 16.03.2016 śr.

Oto promomix albumu Homemade Babylon - nadchodzącego wydawnictwa heavy-reggae'owej grupy Paprika Korps. Za mix oraz brzmienie całego albumu odpowiada Studio AS One.

Płyta Żywiołaka z Muzyką Psychoaktywnego Stolema

dodano dnia: 10.03.2016 Cz.

Premiera sklepowa "Muzyki psychoaktywnego Stolema" planowana jest na 1 kwietnia, a już w najbliższą sobotę (12.03) w Bemowskim Centrum Kultury odbędzie się prapremierowy koncert zapowiadający to wydawnictwo.

Rusza przedsprzedaż najnowszego albumu Paprika Korps

dodano dnia: 09.03.2016 śr.

Dziś przedstawiamy Państwu kolejny z niezliczonych już albumów zespołu Paprika Korps. Nosi nazwę Homemade Babylon i opowiada o życiu.

Lelek - promomix i przedsprzedaż Brzasku Bogów

dodano dnia: 08.03.2016 Wt.

Lelek to nowy projekt Maćka Szajkowskiego. To łącząca odległe muzyczne światy supergrupa, reinterpretująca najciekawsze poematy i pieśni odwołujące się do dziedzictwa przedchrześcijańskiej Słowiańszczyzny.

Nasz wir.

dodano dnia: 04.03.2016 Pt.

Za kilka dni wiosna, a premiera kolejnego klipu promującego album "Wir" tria Pablopavo / Iwanek / Praczas już dzisiaj!

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem