Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Muzyka Psychoaktywnego Stolema już w sklepach

dodano dnia: 14.04.2016 Cz.

Informacje:

Z radością informujemy, że nasza kolejna wiosenna premiera - EP "Muzyka Psychoaktywnego Stolema" zespołu Żywiołak - trafiła już do najlepszych sklepów muzycznych w całej Polsce!

Przypominamy również o koncertach promujących najnowsze wydawnictwo Żywiołaka. W najbliższym czasie grupa odwiedzi następujące miasta:
17.04 Nd. / Płock, Rock69
21.05 So. / Owidz, Grodzisko

Teledysk nakręcony podczas trasy koncertowej zespołu Żywiołak - "Idziemy z kanią" promuje "Muzykę Psychoaktywnego Stolema".

Jednocześnie informujemy, że w sprawie organizacji koncertów Żywiołaka, należy kontaktować się z Kubą Sadowskim (jakub@karrot.pl).

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Zemsta Bogów w Burdelu

dodano dnia: 05.04.2016 Wt.

Prezentujemy Wam już trzecią płytę "Pożaru w Burdelu". Album "Zemsta Bogów" to zapis kolejnego odcinka przedstawienia, w którym jedną z ról gra Karolina Czarnecka.

Czessband - album i teledysk

dodano dnia: 30.03.2016 śr.

CZESSBAND to warszawska kapela akustyczna, grająca zarówno miejski folk, jaki i czerpiąca muzyczne inspiracje z różnych stron świata.

Formacja Lelek debiutuje Hymnem do Żywy.

dodano dnia: 24.03.2016 Cz.

Reżyserką i współautorką scenariusza jest Julia Groszek, która skompletowała znakomity zespół realizatorów oraz niecodzienną obsadę.

Posłuchajcie promomixu Paprika Korps - Homemade Babylon

dodano dnia: 16.03.2016 śr.

Oto promomix albumu Homemade Babylon - nadchodzącego wydawnictwa heavy-reggae'owej grupy Paprika Korps. Za mix oraz brzmienie całego albumu odpowiada Studio AS One.

Płyta Żywiołaka z Muzyką Psychoaktywnego Stolema

dodano dnia: 10.03.2016 Cz.

Premiera sklepowa "Muzyki psychoaktywnego Stolema" planowana jest na 1 kwietnia, a już w najbliższą sobotę (12.03) w Bemowskim Centrum Kultury odbędzie się prapremierowy koncert zapowiadający to wydawnictwo.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem