Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Kapela i Re:akcja Mazowiecka

dodano dnia: 04.07.2017 Wt.

Informacje:

Kapela ze Wsi Warszawa obchodzi w tym roku XX lecie istnienia. To dobry pretekst do symbolicznego powrotu do źródeł. Spotkań z nestorami lirycznych pieśni, transowych tańców i magicznych obrzędów.

To również wyśmienita okazja do kolejnej eskapady terenowej po fascynującym Mazowszu - regionie najbliższym Kapeli. Jak podkreśla Maciej Szajkowski: "Chcemy wyrazić wdzięczność dla mistrzów, którzy tę kulturę reprezentują i pokoleniowo przekazują dalej. Powracamy tam skąd czerpiemy inspiracje i zadajemy sobie pytanie, jak ta tradycja zmieniła się przez ostatnie dwie dekady. Niektórzy z naszych przewodników odeszli, po drodze spotkaliśmy innych, fascynujących muzyków. Ujmuje nas ich gościnność, dobroduszność, gorące serca, zaciekawienie światem, otwartość na nowe wyzwania i co równie ważne - chęć przeżycia z nami muzycznej przygody". Niebawem zespół wraz z gośćmi wchodzi do studia by zarejestrować efekty swoich konfrontacji z muzyczną tradycją Mazowsza. Premiera płyty planowana jest na jesień.

Tymczasem Kapela koncertuje po Polsce i świecie. W lipcu zespół zagra m.in. na XV edycji festiwalu Oasis Bizz'Art Nomade we francuskim Montelimar, jak również wspólnie z Mercedes Peon w Santiago de Compostela. We wrześniu wraz z gośćmi - tradycyjnymi muzykami z Mazowsza, Kapela wystąpi na XIII edycji warszawskiego Festiwalu "Skrzyżowanie Kultur" - https://karrot.pl/festival.warszawa.pl.
Pełną listę koncertów można znaleźć tutaj: https://karrot.pl/kzww

Sensacyjnie zapowiada się listopad, kiedy to podczas kultowego Jazz Jamboree zespół spotka się na jednej scenie z legendą amerykańskiej sceny alternatywnej Billem Laswellem. Wynik spotkania wszechstronnego basisty i kompozytora z korzennym graniem Kapeli zapowiada się co najmniej intrygująco...

Karrot Kommando przygotowuje także kolejną reedycję starszych płyt zespołu. Tym razem będzie to "Wykorzenienie" z 2004 roku. Tak jak przy poprzednich wznowieniach, można spodziewać się dodatkowych materiałów archiwalnych. O postępie prac będziemy informować na bieżąco.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Pierwszy singiel i klip z nadchodzącej płyty Leny Romul.

dodano dnia: 26.06.2017 Pn.

Pierwszym zwiastunem płyty jest utwór "James Blond", który ilustruje stonowany i intrygujący klip autorstwa Jarka Tokarskiego.

Zobaczcie Blask Pablopavo i Ludzików

dodano dnia: 22.05.2017 Pn.

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami kolejnym klipem Pablopavo i Ludzików z płyty "Ladinola"!

Dzik(i) Karrot

dodano dnia: 02.05.2017 Wt.

O czym należy pamiętać, aby wytwórnia muzyczna przetrwała 10 lat? Na to pytanie stara się znaleźć odpowiedź nasze nowe wydawnictwo.

Płyta The Heavy Clouds - Mind Pollution już jest!

dodano dnia: 27.04.2017 Cz.

Niedawno podzieliliśmy się z Wami klipem do utworu "Our best time", natomiast 28 kwietnia to data oficjalnej premiera krążka

Rusza preorder płyty The Heavy Clouds "Mind Pollution"!

dodano dnia: 11.04.2017 Wt.

Oficjalna premiera płyty 28 kwietnia, a już dzisiaj można zamówić preorder pod adresem https://karrot.pl/mindpollution

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem