Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Muzyka Żywiołaka w grze World of Tanks!

dodano dnia: 03.08.2018 Pt.

Informacje:

Mamy przyjemność poinformować, że Żywiołak został zaproszony do przygotowania muzycznej oprawy dla polskiej mapy w grze World of Tanks! Firma Wargaming, twórca WoT, już 29 sierpnia przedstawi graczom mapę "Studzianki", inspirowaną największą bitwą pancerną II wojny światowej na terenie Polski. W grze pojawią się też wiernie odwzorowane modele oczekiwanych, polskich czołgów.

Nagrany przez zespół utwór "W moim ogródecku" będzie towarzyszył graczom w czasie uruchamiania gry na wspomnianej mapie "Studzianki".

World of Tanks to najpopularniejsza, drużynowa, wieloosobowa sieciowa gra akcji poświęcona w pełni bitwom czołgów XX-wieku. Rzuć się w wir spektakularnych bitew pancernych z okresu II Wojny Światowej wraz z innymi stalowymi kowbojami z całego globu. Twój arsenał to ponad 550 czołgów produkcji USA, Niemiec, ZSRR, Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii, Chin, Szwecji, Czechosłowacji, Włoch i wkrótce Polski, odtworzonych z dbałością o szczegóły i zgodność historyczną. Oficjalna strona gry - http://worldoftanks.eu

World of Tanks na komputerach osobistych jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier na świecie z ponad 160 000 000 zarejstrowanych graczy.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Żywiołak z klipem do utworu Hela

dodano dnia: 24.07.2018 Wt.

Oddajemy Waszym oczom kolejny intrygujący obraz filmowy do piosenki „Hela" z ostatniej płyty zespołu zatytułowanej "Pieśni pół/nocy".

Kapela Timingeriu - Andre Tire

dodano dnia: 11.06.2018 Pn.

Film muzyczny promujący debiutancki album Kapeli Timingeriu to owoc przyjaźni i współpracy muzyków z grupą filmowców związanych z łódzką filmówką oraz Koi Studio.

Premiera ROD "Lelum Polelum"

dodano dnia: 22.05.2018 Wt.

Zapraszamy na spotkanie z zespołem ROD w siedzibie Karrot Kommando 1 czerwca w piątek od godziny 18:00.

Powstaje album TRIBUTE TO ALIBABKI - The Bartenders, Alibabki i goście

dodano dnia: 21.05.2018 Pn.

16 maja wystartowała kampania crowdfundingowa wyjątkowego albumu oddającego hołd grupie Alibabki i ich pionierskiej roli w historii jamajskiej muzyki w Polsce.

Spotkanie z Laureatami Fryderyka 2018 – Kapelą ze Wsi Warszawa w Karrot

dodano dnia: 14.05.2018 Pn.

Zapraszamy na spotkanie z zespołem, by porozmawiać o ostatnich sukcesach, a także wznowieniu legendarnego albumu z 2004 roku: „Wykorzenienie”.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem