Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Slavic Jazz Underground powołane do życia

dodano dnia: 29.11.2018 Cz.

Informacje:

To wcale nie jest premierowy klip. To One-shot, w którym zarysowany jest plan na przyszłość. Lena Romul powołała do życia formację, którą nazywa „miejską muzyką orientalną lub intensywną muzyką ilustracyjną”. Zachęcamy do śledzenia Slavic Jazz Underground i do posłuchania pierwszych dźwięków zespołu.

Warto wspomnieć, że realizacji nagrań podjął się Mariusz Dziurawiec (Kapela ze Wsi Warszawa, Strojnowy). Utwór zmiksował razem z Jarosławem Smakiem w Studio AS ONE. Za obrazek odpowiedzialny jest Jarek Tokarski, laureat nagrody specjalnej Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Najbliższy koncert odbędzie się 9 grudnia w warszawskiej Hydrozagadce:

https://www.facebook.com/events/601883210227767/

Następne miesiące dla Slavic Jazz Underground to nagrania albumu, którego premiera nakładem Karrot Kommando odbędzie się jesienią 2019.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Światła na statku na Koncert Warszawski

dodano dnia: 08.11.2018 Cz.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym klipem do piosenki "Światła na Statku" z albumu Marginal.

Strojnowy wraca po 30 latach ciszy

dodano dnia: 26.10.2018 Pt.

"Wolność Serc” w reżyserii Mai Koman jest pierwszym singlem promującym nowy album zespołu STROJNOWY - WOLNOŚĆ SERC, którego premiera sklepowa zaplanowana jest na 9 listopada tego roku.

Karrot Kamera – Odcinek 1, Wejherowo, ROD

dodano dnia: 16.10.2018 Wt.

Pierwszy odcinek Karrot Kamera to krótka historia o pięciu facetach z pasją do muzyki, natury oraz słowiańskich korzeni.

Czarnecka zaprasza do niepokoju

dodano dnia: 21.09.2018 Pt.

Klip do utworu jest formalnie prosty, lecz nad wyraz sugestywny, wszak niemal każdy z nas ma własne niepokoje i niepokój jako taki, z którego, pomimo starań czasem trudno się wydostać.

Czarnecka się rusza

dodano dnia: 18.09.2018 Wt.

Już za trzy tygodnie swoją trasę koncertową pod hasłem Solarium 2.0 18 rozpocznie Karolina Czarnecka, interdyscyplinarna artystka łącząca różne dziedziny sztuki i badająca ich granice.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem