Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Cacy Cacy Karrot Święta

dodano dnia: 04.12.2018 Wt.

Informacje:

Świetliki, jak powszechnie wiadomo, to zespół przywiązujący wielką wagę do narodowej tradycji i wszelkich świątecznych celebracji. Niestety z powodu natłoku obowiązków grupa musiała zrezygnować z nagrania swojej wersji kolędy reklamującej znany środek odrdzewiający. Na szczęście z propozycji skorzystali inni muzycy w potrzebie, dzięki czemu ich świąteczne stoły nie będą świeciły pustkami.

By jednak uczcić jakoś ten magiczny i radosny czas, zespół postanowił wydać specjalną, dwupłytową wersję swojego drugiego albumu „Cacy Cacy Fleischmaschine”. Reedycja wzbogacona jest o remiksy i wcześniej niepublikowane wersje demo. Płytę najłatwiej nabyć za naszym pośrednictwem tutaj: https://karrot.pl/cacycacy.

Jako że i nasze serca nie są z kamienia, obniżamy cenę na cały nasz dostępny katalog o 20%, a do każdego zamówienia powyżej 100 zł dodajemy album „22 Karrot Kommando Tunes”. Jest to dwupłytowa kompilacja przedstawiająca naszą wytwórnię, niedostępna w zwykłej sprzedaży.

Kod promocyjny do zniżek to: cacycacy

Powyższa promocja obowiązuje również w sklepie stacjonarnym w naszej siedzibie, kawiarni Karrot Kawa i Kultura, na warszawskiej Ochocie (ul. Częstochowska 20). By zachęcić do odwiedzenia nas, do każdego zakupu powyżej 100 zł, poza składanką „22 Karrot Kommando Tunes”, dodamy losowo wybrany album z naszego katalogu. Oprócz tego będziecie mogli spróbować doskonałej kuchni Reggenaratora z Vavamuffin, zobaczyć wystawę prac Tymka Jezierskiego oraz usłyszeć dobre słowo za wspieranie naszych działań.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Slavic Jazz Underground powołane do życia

dodano dnia: 29.11.2018 Cz.

Lena Romul powołała do życia formację, którą nazywa „miejską muzyką orientalną lub intensywną muzyką ilustracyjną”.

Światła na statku na Koncert Warszawski

dodano dnia: 08.11.2018 Cz.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym klipem do piosenki "Światła na Statku" z albumu Marginal.

Strojnowy wraca po 30 latach ciszy

dodano dnia: 26.10.2018 Pt.

"Wolność Serc” w reżyserii Mai Koman jest pierwszym singlem promującym nowy album zespołu STROJNOWY - WOLNOŚĆ SERC, którego premiera sklepowa zaplanowana jest na 9 listopada tego roku.

Karrot Kamera – Odcinek 1, Wejherowo, ROD

dodano dnia: 16.10.2018 Wt.

Pierwszy odcinek Karrot Kamera to krótka historia o pięciu facetach z pasją do muzyki, natury oraz słowiańskich korzeni.

Czarnecka zaprasza do niepokoju

dodano dnia: 21.09.2018 Pt.

Klip do utworu jest formalnie prosty, lecz nad wyraz sugestywny, wszak niemal każdy z nas ma własne niepokoje i niepokój jako taki, z którego, pomimo starań czasem trudno się wydostać.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem