Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Kapela ze Wsi Warszawa doceniona na całym świecie

dodano dnia: 15.02.2019 Pt.

Informacje:

„Re:akcja mazowiecka” – ostatni album Kapeli ze Wsi Warszawa najpierw podbił serca polskich słuchaczy i krytyków oraz zdobył Fryderyka ale to nie koniec. Wydawnictwo ukazało się również na całym świecie (Warsaw Village Band „Mazovian roots re:action” (JARO/KARROT KOMMANDO) i to właśnie ze świata spływają znakomite recenzje.

Albumem zachwyca się niemiecki prestiżowy Deutchlandfunk Kultur (publiczny program kulturalno-naukowy emitowany przez Deutchlandradio), Bayerischer Rundfunk (publiczny niemiecki nadawca radiowo-telewizyjny) oraz WaveGlobe Radio nadające prosto z UK. „Re:akcja mazowiecka” doczekała się dystrybucji nawet w Japonii. Sam Iggy Pop puścił utwory grupy aż w czterech kolejnych audycjach w BBC Radio.

„Warsaw Village Band zapewnia niepowtarzalną atmosferę. Jej najnowsze dzieło to prawdziwa skrzynia skarbów” InMusic, grudzień 2018
„Zespół spotyka się z tradycją z najwyższym szacunkiem, nie negując współczesności, jednocześnie brzmi staro i nowocześnie” Jazzthetik, styczeń 2019
„Potężny dźwięk, zniewalająca polifonia, fantastyczne aranżacje, odważne innowacje” Rhein Main Magazin, styczeń 2019
„Najbardziej znany polski folkowy zespół jest całkowicie oddany muzycznym korzeniom, jednocześnie kreatywnie przekształca je w muzykę XXI wieku” Songlines, styczeń 2019

Prawdopodobnie najważniejszy polski film dekady „Zimna Wojna” kończy się przejmującym wykonaniem utworu „Ja za wodą, ty za wodą” w wykonaniu dziewczyn z Kapeli ze Wsi Warszawa. Gala Oskarów już 24.02, a my mocno trzymamy kciuki za film Pawła Pawlikowskiego, do którego to białogłowy z Kapeli ze Wsi Warszawa dołożyły swą skromną cegiełkę.

Kapela nie osiada bynajmniej na laurach. Już teraz pracują nad kolejnym wydawnictwem, a lato będzie okazją do celebrowania winylowej edycji ich poprzedniego albumu „Święto słońca”

Macie ochotę na odrobinę Kapeli?

Przygotowaliśmy dla Was Youtube’ową playlistę: https://www.youtube.com/watch?v=JYD7_IWWl0s&list=PLRJxLOW4TctzDEAMyLrL_Gaz2sq_I0ydv

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Żywiołak prezentuje swój najnowszy album oraz ogłasza trasę koncertową

dodano dnia: 04.02.2019 Pn.

"Wendzki sznyt" to kolejne pikantne odkrycia historyczne związane z kulturą Pomorza i jego odwiecznymi mieszkańcami, których etnografia do dziś kojarzy z określeniem "Wendowie".

Babadag w Lutosławskim

dodano dnia: 29.01.2019 Wt.

Zespół BABADAG zagra premierowy koncert z okazji wydania albumu „Šulinys” w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego 25 lutego o godzinie 20:00.

Rusinek - Szmerem - Pablopavo i Ludziki

dodano dnia: 23.01.2019 śr.

To kolejny utwór promujący Marginal, nowy krążek formacji. Uważajcie słuchając z dziećmi, jest brzydkie słowo!

Nadchodzi Babadag

dodano dnia: 07.01.2019 Pn.

Rok 2019 zaczynamy od premiery albumu BABADAG. Utwory na płycie Šulinys // Studnia to wynik tęsknoty za obecnością baśni i mitu w codziennej, otaczającej nas rzeczywistości.

ROD koncertowo

dodano dnia: 02.01.2019 śr.

Pół roku po wydaniu albumu zespół prezentuje klip koncertowy „Koncertowe Pogaństwo”. Ujęcia powstały podczas koncertu w gdyńskim klubie Ucho i w Radio Gdańsk.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem