Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Jedna jedyna która jest naprawdę

dodano dnia: 31.10.2020 So.

Informacje:

Tekst napisał Pablopavo. Muzykę stworzyli Patryk Kraśniewski oraz Lena Romul, a zaśpiewała zwyciężczyni konkursu "Wolna Scena Karrot" Karolina Lizer. Powstał utwór "Jedna".

Odsłuch:

"Karrot Kommando istnieje od 15 lat ale nigdy nie pracowaliśmy w ten sposób. Właściwie to wręcz naszym głównym założeniem był brak jakiejkolwiek ingerencji w twórczość naszych artystów. Przy okazji konkursu "Wolna Scena Karrot" postanowiliśmy zrobić dokładnie odwrotnie. To uznani artyści Karrot Kommando stworzyli tekst i muzykę do nowego singla młodej wokalistki - Karoliny Lizer." - opowiada szef wytwórni Piotr Maślanka.

Dla Karoliny było to również coś nowego. Od dnia konkursu do dnia publikacji minęło zaledwie 10 dni. W pierwszym ustaliliśmy kierunek muzyczny. Lena z Patrykiem zabrali się za muzykę, a Pablopavo dostał zadanie napisania tekstu, który wykonywany będzie przez kobietę. Następnie w studiu Agrorecording Andrzej Giegiel nagrał wokale, po czym utwór zmiksował i zmasterował.

Oto jak Karolina opowiada o tej przygodzie: "Utwór powstał w absolutnej zgodzie z moimi muzycznymi marzeniami i prośbami. Tempo pracy było zawrotne i mimo że nie poznaliśmy się zbyt blisko, to zrozumieliśmy się nawzajem bardzo dobrze. Pierwszy raz pracowałam pod taką presją czasu, ale wszyscy daliśmy z siebie 200%. Mam nadzieję, że efekt muzyczny spodoba się wszystkim fanom wydawnictwa jak i entuzjastom mojej pracy. "

My również mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Karrot Kommando

----

Projekt "Wolna Scena Karrot" jest dofinansowany z funduszy miasta stołecznego Warszawy.

Zobacz również:

Nowości wcześniejsze:

Rusza przedsprzedaż albumu "Rewolucjaaa"!

dodano dnia: 19.10.2020 Pn.

Nowy projekt starych znajomych. Nadciąga Morświn!

Rusza Wolna Scena Karrot!

dodano dnia: 18.09.2020 Pt.

Karrot Kommando & Karrot Kawa i Kultura zapraszają do wzięcia udział w projekcie Wolna Scena Karrot!

Jare Gody - Premiera!

dodano dnia: 16.06.2020 Wt.

Zainspirowani przewijającym się wśród wielu naszych artystów wątkiem poszukiwań korzeni polskiej muzyki, połączyli go z jazzem i rozbudowanymi harmoniami wokalnymi tria wokalistek.

Bogusław Linda w najnowszym teledysku zespołu Świetliki

dodano dnia: 02.05.2020 So.

Jednoosobową obsadę obrazka stanowi nie kto inny, tylko Bogusław Linda, zaś za fantastyczne zdjęcia odpowiada Lidia Popiel.

"Morski Król" - nowości od Żywiołaka

dodano dnia: 06.04.2020 Pn.

Oto nietuzinkowy angielski przekład utworu "Morski król" pochodzącego z płyty "Wendzki Sznyt". Tłumaczenie zostało przygotowane przez tandem dwóch zaprzyjaźnionych z zespołem niezwykłych ludzi.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem