Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Marika - Chilli ZET Live Sessions: MARIKA. Kraśniewski. Markuszewski. Nowicki. Przybyła

rodzaj: album

wydawca: AKW Karrot Kommando

numer katalogowy: KK57

data wydania: 2013

płyta CD: 34,00zł

Informacje:

Po bardzo dobrym, akustycznym koncercie na antenie radia Chilli ZET, Marika wraz z częścią muzyków Spokoarmii, zdecydowała się odświeżyć swoje największe przeboje, przearanżować je i - w zupełnie nowej odsłonie - zaprezentować słuchaczom.

"Wszystko zaczęło się od koncertu na radiowej antenie. Specjalnie się nie przygotowywaliśmy. Pomyśleliśmy - zagramy po swojemu, tylko delikatniej. Okazało się, że słuchacze i internauci chcą więcej! Wyrzuciliśmy więc elektroniczne bajery, chórki i ozdobniki, przearanżowaliśmy piosenki z wszystkich trzech Marikowych płyt, zamknęliśmy się w nocy w studiu radiowym Chilli ZET i - zagraliśmy pełen koncert. Prosto, surowo, delikatnie. Uśmiechając się do siebie..." - tak o powstawaniu albumu mówi sama wokalistka.

Pewnej kwietniowej nocy, w atmosferze chilloutu, w kameralnym studiu Chilli ZET, Marika pokazała swoje delikatniejsze oblicze. Wspólnie z Patrykiem Kraśniewskim, Jerzym Markuszewskim, Krzysztofem Nowickim i Michałem Przybyłą, wykonała akustyczne, niepowtarzalne i bardzo zmysłowe wersje wybranych utworów, pochodzących z jej dotychczasowych albumów.

Specjalnie opracowane, nowe wersje kompozycji utrzymane w chilloutowym klimacie radia Chilli ZET, zabrzmiały wyjątkowo. Takiej Mariki nie znaliście...

Oficjalna premiera albumu zapowiedziana jest na 14 maja (wtorek). Dzień wcześniej (13 maja / poniedziałek), Marika i muzycy Spokoarmii spotkają się ze słuchaczami i dziennikarzami w warszawskim salonie EMPiK Junior (ul. Marszałkowska). Przedpremierowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 - w jego ramach zespół wykona kilka utworów ze świeżo wydanego albumu.

W ramach premiery albumu "Chilli ZET Live Sessions: MARIKA. Kraśniewski. Markuszewski. Nowicki. Przybyła" odbędzie się również koncert promujący wydawnictwo. W jego trakcie muzycy zaprezentują cały materiał z albumy. Wydarzenie odbędzie się 23 maja w nowo otwartym klubie "Cuda na Kiju" (ul. Nowy Świat 6/12). Więcej informacji na ten temat znaleźć można na oficjalnej stronie artystki - https://karrot.pl/www.marika.art.pl oraz na prowadzonym przez nią funpage'u fb: https://karrot.pl/www.facebook.com/MarikaOfficial.

Już od dzisiaj album można zamawiać na stronie wydawnictwa Karrot Kommando (https://karrot.pl/www.chillizetmarika/cd). Płyty zostaną rozesłane w poniedziałek - dzień przed oficjalną premierą. Wszyscy, którzy do końca maja nabędą płyty prosto od wydawcy, otrzymają dodatkowo zdjęcie z przepięknej sesji autorstwa Bartka Murackiego. Zdjęcia robione były w trakcie rejestracji materiału - każde z nich zostanie podpisane przez muzyków. Dodatkowo znajdzie się na nim coś zupełnie wyjątkowego - czy można inaczej określić odcisk linii papilarnych twórców albumu..?

Filmy Chilli ZET Live Sessions: MARIKA. Kraśniewski. Markuszewski. Nowicki. Przybyła:

Marika - Moje Serce (akustycznie)

Realizacja: Piotr Szubryt / Chilli ZET
Realizacja dźwięku: Maciej Michałowski

Zawartość albumu:
lp. nazwa płyta CD
1.
Marika - Tysiąc rzeczy
ikona
2.
Marika - Rewe
ikona
3.
Marika - Moje serce
ikona
4.
Marika - Smoki
ikona
5.
Marika - Baqaa
ikona
6.
Marika - Bezsenność w Warszawie
ikona
7.
Marika - Uplifter
ikona
8.
Marika - Widok
ikona
9.
Marika - Momenty
ikona
10.
Marika - Stop
ikona

Wykonawca:

Marika

gatunek: reggae, dancehall, funk, soul

kraj: Polska

koncertów: 96

data/okres: 25.08.2007 - 02.09.2014

 

Wydawnictwa Mariki wydane przez Karrot Kommando:

Marika - Chilli ZET Live Sessions: MARIKA. Kraśniewski. Markuszewski. Nowicki. Przybyła

rodzaj: album

wydawca: AKW Karrot Kommando

numer katalogowy: KK57

data wydania: 2013

płyta CD: 34,00zł

Marika - Momenty

rodzaj: album

wydawca: AKW Karrot Kommando

numer katalogowy: KK43

data wydania: 2012

płyta CD: 32,00zł

pliki audio: 1,49zł/13,81zł

Marika - Moje Serce

rodzaj: singiel

wydawca: AKW Karrot Kommando

numer katalogowy: KK15

data wydania: 2007

 

Powiązane nowości:

"Moje serce" akustycznie - fragment sesji nagraniowej najnowszej płyty Mariki

dodano dnia: 20.06.2013 Cz.

Poniżej fragment wieczoru. Utwór "Moje serce", który promuje wydawnictwo.

Akustyczna płyta Mariki już w przedsprzedaży

dodano dnia: 07.05.2013 Wt.

Specjalnie opracowane, nowe wersje kompozycji utrzymane w chilloutowym klimacie radia Chilli ZET, zabrzmiały wyjątkowo. Takiej Mariki nie znaliście...

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem