Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Ephraim Juda & 40 Fiyah Band

gatunek: reggae dancehall

kraj: Niemcy

koncertów: 2

data/okres: 17.05 - 28.07.2007

Informacje:

Ephraim Juda & The 40 Fiyah Band - to unikalny i świeży styl reggae i dancehall. Znakiem rozpoznawczym zespołu jest nowoczesny, progresywny styl. Niezależnie odtego, czy grają własne dźwięki czy bazują na popularnych międzynarodowych riddimach,ich wszechstronny set uderza każdą publiczność, tak w klubach, jak i na ogromnych scenach festiwalowych. Berthold Judah i Al Simeon tworzą fundament dźwięku 40 Fiyah. Mieli już okazję grać wspólnie w reggae'owej kapeli The Beast Busters, zanim ich perkusyjno basowy duet zjednoczył się ponownie w 40Fiyah Band.

Dwójka gitarzystów Michael i Moe wspierają ich niekonwencjonalnymi i świeżymi dźwiękami, podczas gdy Barney prezentuje możliwości najnowszych sprzętów ze swojej kolekcji klawiszy i zaskakuje fantastycznymi pomysłami. Sekcja dęta skupia się wokół dwóch osób trębacza Stefana i saksofonisty Konstantego dopełniających niezwykły dźwięk.

Ponadto tych siedmiu instrumentalistów doskonale wie jak połączyć własne inspiracje muzyczne czerpane z różnych gatunków, od jazzu przez rock na soulu i funk'u kończąc. Jednakże podstawą ich kreatywnej pracy jest bezwarunkowa miłość do muzyki reggae. Widać to zarówno kiedy akompaniują różnym wykonawcom, jak i wtedy kiedy grają razem ze swoim wokalistą Ephraim Juda, z którym większość z nich współpracowała już wcześniej w zespole Tribal Notes.

Ephraim'a Juda to młody i utalentowany wokalista, którego treściwe, pełne pozytywnego przesłania teksty otwierają publiczności oczy na istotne pytania dotyczące naszych czasów. Wie jak zwrócić uwagę tłumu podczas występu zarówno prezentując show pełne siły i energii jak i pokazując łagodne rysy swojej twórczości. W ich dwugodzinny set Ephraim Juda & The 40 Fiyah Band cały czas trzyma publiczność w napięciu.

Pełen jest rozmaitych dźwięków - wibrujące utwory reggae przeplatane są subtelnymi balladami i mocnymi dancehallowymi dźwiękami. Ephraim Juda przekonuje swoim silnym i melodycznym głosem oraz znakomitą prezencją sceniczną. Ta wybuchowa mieszanka nieuchronnie sprawia, że publiczność spływa potem. Jeśli szukasz wspaniałej muzycznej eksplozji jesteś zdecydowanie pod właściwym adresem.

Zobacz również:
Koncerty, które już się odbyły:
2007
 17.05 Cz.  Poznań, Juwenalia
 28.07 So.  Wrocław, WrocLove
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem