Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Ill Inspecta

gatunek: reggae, hip-hop

kraj: Niemcy

koncertów: 1

data/okres: 22.08.2008

Informacje:

Ill Inspecta jest chyba najlepiej kojarzonym w Polsce młodym wokalistą reggae/dancehall. Od pierwszej wizyty w roku 2004 gdzie razem ze swym producentem i mentorem Pionearem promowali macierzystą wytwórnie Germaican Records, po ostatnią wizytę w Dobrej Karmie na urodzinach Kingstone Studio, wraca do Polski przynajmniej raz na pół roku.

Ill Inspecta wydał numery na praktycznie wszystkich riddimach Germaica i Bassrunner, jego solowa płyta "Rudebwoy Anthem" czeka na europejska premierę, po premierze japońskiej. Piosenki tego utalentowanego wokalisty znaleźć można na składance "Polski Ogień", polscy fani reggae mogą go też kojarzyć z płyty EastWestRockers "Ciężkie Czasy", gdzie wraz z Cheebą i Grizzlieem pojawia się w numerze "Wielka Energia".

Na imprezach Ill Inspectę wspiera swym winylowym arsenałem świetny niemiecki sound system Upliftment International, w dwuosobowym składzie: selektora Mighty Flo i nawijacza Tobi Fresh. Upliftment prezentuje pełne spektrum muzyki jamajskiej, najstarszą klasykę i najświeższe single; ten doświadczony skład prezentuje zgranie i styl rzadko spotykane w Polsce.

Zobacz również:
Koncerty, które już się odbyły:
2008
 22.08 Pt.  Bielawa, Reggae Dub Festival
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem