KARROT KOMMANDO

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Karrot Kommando Karambol

gatunek: widowisko muzyczne

kraj: Polska

Informacje:

Pięć wyjątkowych zespołów, specjalnie na tę okazję przygotowane wspólne programy, muzyczne zderzenia, Karrot Kommando Karambol.

Wbrew utartym opiniom, to co wartościowe w polskiej muzyce nie skrywa się na listach przebojów komercyjnych rozgłośni. Emanują one muzyką przewidywalną, tworzoną z chirurgiczną niemalże precyzją, mającą na celu w pierwszej kolejności przychody finansowe, a nie samą wartość artystyczną.

Szczęśliwie, powiększa się grono słuchaczy, którzy są świadomi tego, że w tym samym czasie w naszym kraju powstaje muzyka wyjątkowa, na bardzo wysokim poziomie artystycznym i wykonawczym. Nagradzana w Polsce, ale i doceniana za granicą.

Wszystkich wykonawców Karambolu łączy wytwórnia Karrot Kommando. Nietypowa, niewielkich rozmiarów firma, pochodząca z małego miasteczka o nazwie Zdzieszowice, a dziś operująca na linii Warszawa-Kraków, która na przestrzeni lat stała się platformą do prowadzenia działalności artystycznej dla wielu wykonawców.

Związani z Karrot Kommando artyści, jak Kapela ze Wsi Warszawa, Vavamuffin, Świetliki i wielu innych są gwarancją wysokiej wartości artystycznej Karambolu. Jednocześnie opracowana na tę specjalną okazję koncepcja występów podczas widowiska zakłada wspólne występy, rozlicznych gości i inne niespodzianki.

Całość koncertu będzie rejestrowana. Współorganizatorem imprezy jest Agencja Artystyczna GAP.

Wykonawcy wieczoru:

  • ŚWIETLIKI
  • KAPELA ZE WSI WARSZAWA
  • PABLOPAVO I LUDZIKI
  • R.U.T.A.
  • VAVAMUFFIN ALL STARS (feat Junior Stress i Ras Luta)

Pierwsza pula biletów na to wydarzenie dostępna jest już dzisiaj - wejściówki w promocyjnej cenie 35zł kupić można w TicketPro, Biletomat.pl oraz w siedzibie Agencji Artystycznej GAP (ul. Rakowicka 10, Kraków). Do każdego z pierwszych 100 biletów nabytych w GAPie Karrot Kommando postanowiło dołączyć za darmo jeden z wydanych przez siebie na cd albumów muzycznych.

TicketPro: http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1406364-karrot-kommando-karambol-swietliki-kapela-ze-wsi-w-wa-r-u-t-a-vavamuffin-all-stars-pablopavo-i-ludziki.html
Biletomat.pl: https://www.biletomat.pl/koncerty/karrot-kommando-karambol-1030/

Zobacz również:

Powiązane nowości:

Karrot Kommando Karambol

dodano dnia: 25.08.2014 Pn.

Niepowtarzalny charakter wydarzenia zakłada wypracowanie przez artystów specjalnej koncepcji wieczoru: wspólne fragmenty występów, udział licznych gości i inne niespodzianki.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem