Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Looptroop Rockers

gatunek: hip hop

kraj: Szwecja

koncertów: 8

data/okres: 25.05.2011 - 10.12.2016

Informacje:

Looptroop Rockers to jedna z najbardziej znanych grup hip hopowych starego kontynentu. Jednak w odróżnieniu od większości europejskich składów które zadowalają się pozycją na lokalnej scenie, Looptroop gra koncerty na całym świecie, a ich płyty sprzedają się tak samo dobrze w rodzinnej Szwecji, jak i w Polsce, Hiszpanii czy USA. Mocny, często polityczny przekaz w języku angielskim, którym władają równie dobrze jak najlepsi amerykańscy raperzy, to ich znak rozpoznawczy, a ich koncerty to świetnie przygotowane, mocne hip hopowe show podczas których prezentują najlepsze numery z ponad dziesięciu lat działalności.

Od roku 2000 wydali już cztery albumy jako Looptroop, warte uwagi są też solowe produkcje Promoe oraz Embee, dwóch z czterech członków składu LTR. Sam Promoe - raper o wyglądzie wikinga - to prawdopodobnie najciekawsza postać europejskiej sceny hip hop, parę jego numerów to nieoficjalne hymny artystów grafitti, on sam jest niepijącym i niepalącym weganinem. Mieliśmy już przyjemność sprowadzać go do Polski z solowym materiałem, ale teraz czas na całą ekipę. Majowe koncerty będą częścią trasy promującą najnowszy album "Professional Dreamers" który ukazał się 9 marca 2011. Looptroop przyjeżdża w pełnym składzie, na scenie pojawi się Embee, Promoe, Cosm.I.C. i Supreme.

Wszystkie występy LTR jakie miały miejsce w Polsce przeszły do legendy i przez fanów muzyki opisywane są jako najlepsze hip hopowe koncerty jakie widzieli. Świetny materiał i świetny kontakt z publicznością zapewniły Looptroop rzesze fanów gotowych przejechać setki kilometrów tylko po to, żeby zobaczyć ich koncert.

Zobacz również:
Materiały promocyjne:
nazwa typ rozmiar
ikona zdjęcie zespołu #1 obraz 1.1Mb
ikona zdjęcie zespołu #2 obraz 3.4Mb
nazwa typ rozmiar
ikona zdjęcie zespołu #3 obraz 2.1Mb
Koncerty, które już się odbyły:
2011
 25.05 śr.  Kraków, Fabryka
 26.05 Cz.  Wrocław, Alibi
2015
 24.02 Wt.  Warszawa, Proxima
 25.02 śr.  Wrocław, Stary klasztor
 26.02 Cz.  Kraków, Fabryka
2016
 08.12 Cz.  Gdańsk, Protokultura
 09.12 Pt.  Kraków, ZetPeTe
 10.12 So.  Wrocław, Stary Klasztor

Powiązane nowości:

Looptroop Rockers w Polsce!

dodano dnia: 30.11.2016 śr.

W najbliższych tygodniach okazja, żeby zobaczyć jedną z najciekawszych ekip w Europie w trzech miastach Polski.

Looptroop Rockers wraca do Polski

dodano dnia: 23.12.2014 Wt.

Wracają do naszego kraju w pełnym składzie (Promoe, Cosmic, Supreme, Dj Embee) ze swoim siódmym albumem - "Naked Swedes",

Karrot Kommando wita Was w roku 2012.

dodano dnia: 10.01.2012 Wt.

Co więc wydarzyło się w rodzinie Karrot Kommando w roku 2011, a jakie wydarzenia muzyczne czekają Was w 2012 - czytajcie poniżej.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem