Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Mixtura

gatunek: Dubstep, D'n"B, Hip Hop & Rock

kraj: Polska

koncertów: 3

data/okres: 01.07.2011 - 12.05.2012

Informacje:

Mixtura to projekt muzyków znanych z formacji takich jak EastWest Rockers, Jamal, Ras Luta, Ocean, Managga i Contra - łączący nowe brzmienia i elektronikę, elementy hip hopu i rocka. Znany nie tylko fanom reggae, wokalista i tekściarz Grizzlee (Kamil Raciborski) - inicjator nowego składu, wspierany jest przez doświadczony zespół, który bez problemu przechodzi od jamajskiego pulsu i hip-hopowych brzmień do rockowych gitar, dubstepu czy popowych harmonii. Charakterystyczny głos Grizzlee'go można usłyszeć na płytach EWR, Managgi i Jamala w utworach Contry oraz licznych udziałach gościnnych m.in. single Maleo Reggae Rockers , Sidneya Polaka, Grubbsona, Molesty.

W kwietniu w sieci pojawił się pierwszy singiel pt. Ślepy. Jak wynika z komentarzy utwór spotyka się z bardzo dobrym przyjęciem. W kolejce czekają już dwie kolejne piosenki. W międzyczasie grupa kończy prace nad pierwszą płytą, której premiera planowana jest na jesień 2012 r.

Koncerty Mixtury, już od pierwszego ich występu są pełne energii i bardzo dobrze odbierane przez publiczność. Mixtura rozpływa się i spotyka z pozytywnym odbiorem w środowisku tanecznym, hip-hopowym, na koncertach rockowych, reggae i imprezach masowych.

Członkowie: Grizzulah - voc., Akvizytor - gitara & voc., Grzela - bass, Bolek - drums, Baran - keys & electronics, Pantekturka - video/vj/designer

Zobacz również:
Materiały promocyjne:
nazwa typ rozmiar
ikona Mixtura - Ślepy dźwięk 24.4Mb
ikona Presspack obraz 29.1Mb
nazwa typ rozmiar
ikona rider techniczny dokument 85kb
Koncerty, które już się odbyły:
2011
 01.07 Pt.  Elbląg, "Sounds of Freedom"
2012
 01.05 Wt.  Brzeg
 12.05 So.  Lubin

Powiązane nowości:

Mixtura - Ślepy - Pierwszy singiel projektu Grizzlee'ego

dodano dnia: 26.04.2012 Cz.

Znany nie tylko fanom reggae, wokalista i tekściarz Grizzlee (Kamil Raciborski) - inicjator nowego składu, wspierany jest przez doświadczony zespół.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem