KARROT KOMMANDO

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Pio Szorstkien

gatunek: noise rock / dark ambient

kraj: Polska

Informacje:

Pio Szorstkien to zespół znikąd, bez sukcesów, nigdy nigdzie nie wystąpił, nikogo nie zna, niewielu o nim słyszało, ma tylko stronę na facebooku, przygotowaną płytę i projekt okładki. Wyłonił się z fal morskich i jak okręt płynie ku świetlanej przyszłości.

Pio Szorstkien to duet, który tworzą Tomasz Radziszewski (gitarzysta zespołów: Świetliki, Trupa Wertera Utrata) oraz Piotr Korsuń (muzyk-widmo grup: TAX-HUT, Chamber Orchestra).

W swoim wspólnym projekcie Panowie wyraźnie są zainspirowani twórczością Dantego, Portishead, Joy Division, Dead Can Dance, Pink Floyd, The National, Santany, Ceramic Dogs, Herberta, Jana Sebastiana Bacha, Ornetta Colemana oraz Einsturzende Neubauten . Posiadacze zdrowych uszu wszystko to usłyszą, a nawet więcej...

Zobacz również:
Filmy dotyczące Pio Szorstkien:

Pio Szorstkien - Bieda Song

autor: Pio Szorstkien

Wydawnictwa Pio Szorstkien wydane przez Karrot Kommando:

Signum

rodzaj: album

wydawca: AKW Karrot Kommando

numer katalogowy: KK92

data wydania: 2016

płyta CD: 35,00zł

 

Powiązane nowości:

Pio Szorstkien - Signum

dodano dnia: 12.05.2016 Cz.

Najsmutniejsza płyta roku czyli 9,5 utworów wokalno-instrumentalnych o życiu doczesnym i życiu wiecznym i o tym co jest pomiędzy.

Wspieramy Pio Szorstkien na polakpotrafi.pl

dodano dnia: 28.01.2016 Cz.

Tomasz Radziszewski - gitarzysta Świetlików i Trupy Wertera Utrata - założył ze swoim kolegą, Piotrem Korsuniem duet Pio Szorstkien. Panowie nagrali album "Signum" i walczą teraz o możliwość wydania go.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem