Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Vshood

gatunek: bass music

kraj: Polska

Informacje:

VSHOOD to zespół grający współczesną muzykę basową. Autorskie loopy producenckiego duo Griot Groove połączone z żywą perkusją Dannego Godlevskiego tworzą energetyczną i taneczną całość. Skład wspierają wokalem różni artyści. Elektroniczne bity produkowali m.in. dla Karoliny Czarneckiej i Miss God.

Grupa wygrała konkurs "Zrób głośniej - T-Mobile Music" i otworzyła Electronic Beats Festival w Poznaniu jako support Dizzeego Rascala i Modeselektora. Zdaniem Alexa Kubaczewskiego, redaktora naczelnego Muno.pl, słuchając VSHOODU ciężko zgadnąć skąd oni są. Trochę Kingston, trochę Nowy Jork, a tak naprawdę Białystok!

Skład zespołu:
Danny Godlewski - perkusja
Griot Groove - dj's, producenckie duo

Jest jeden kierunek dla rozpadającego się świata - VSHOOD. Przyszłość ma brzmienie chybotliwego basowego uderzenia i żywej perkusji. To pierwotne uderzenie serca wojownika. Ucieczka od syberyjskiego tygrysa, skok na bungee ze 100 metrów. VSHOOD to początek. Energia 25 godziny na dobę. Mocny kop amen breaks, hip-hopowe flow, dżunglowa bujaka bujaka, głęboki bas z 808. Daj się zabrać w podróż bez butów w miejsce, gdzie mięta pieprzowa rośnie. Poczuj to i tańcz. Na VSHOODZIE nie da się inaczej. Zaufaj.

Zobacz również:
Filmy Vshoodu:

VSHOOD ft. Karolina Czarnecka - Chwytaj ten stan

scenariusz i reżyseria: Tomek Bagiński
produkcja: Platige Image

Powiązane nowości:

Moc VSHOODU. Premiera teledysku Tomka Bagińskiego z Karoliną Czarnecką

dodano dnia: 23.10.2015 Pt.

Co łączy Tomka Bagińskiego, Karolinę Czarnecką, grupę VSHOOD i bojarskie domy? Przekonajcie się oglądając teledysk najnowszej drużyny w Karrot Kommando.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem