Karrot Kommando - agencja koncertowo-wydawnicza

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZałóż konto

 

Zion Train

gatunek: dub, electronics

kraj: Wielka Brytania

koncertów: 1

data/okres: 24.10.2000

Informacje:

Zion Train - zespół dubowo-reggae'owy założony w 1990 w Londynie. Trzon grupy stanowi DJ Neil Perch. Ich pierwsze albumy wydane na siedmiocalowych singlach "Power One" i "Power Two" stały się hitami na scenie dubowej we wczesnych latach 90-tych. Drugi album pt. Natural Wonders of the World in Dub pojawił się na listach brytyjskiej muzyki alternatywnej w 1994, a w ślad za nim kilka mniejszych EP. Pracowali także nad remixami The Shamen, Afro Celt Sound System, Loop Guru i innych. Wydawali zarówno na winylu i na CD pod swoim własnym szyldem Universal Egg do 1995, kiedy podpisali kontrakt z China Records. Od 1999 wydają znów we własnej wytwórni. Wiele z mniej znanego wcześniej materiału pojawiło się w reedycjach w 2005.

Koncerty, które już się odbyły:
2000
 24.10 Wt.  Kraków, Pod Jemiołą

Powiązane nowości:

Karrot Day na Ostróda Reggae Festiwal

dodano dnia: 10.08.2010 Wt.

Podczas najważniejszego festiwalu reggae w Ostródzie będziemy świętować pięciolecie oficjalnego istnienia Karrot Kommando.

Światowa premiera Ragany

dodano dnia: 14.01.2009 śr.

Debiutancki album polskiej formacji Ragana ukazał się właśnie na światowym rynku nakładem sławetnej wytwórni Universal Egg.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.
 
Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt.
Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki.
ikona Rozumiem