Utwory

SOLRESOL
Posłuchaj na:
1 Balsam feat. Macka.B
2 Wektor
3 Radical Rootsman
4 Skit feat. Cheeba
5 Nie pękaj!
6 Za tobą i za mną
7 Odrobina tej radości
8 Skit feat. Original Guerrero
9 Gra gitara
10 Pędź precz!
11 Skit feat. Diego
12 Pa na tego typa
13 Ruff & Tuff
14 Skit feat. Junior Stress
15 Time to wake up!
16 Że warto

Posłuchaj na

W tym roku wiosna oficjalnie rozpocznie się 6 kwietnia, kiedy to do sklepów trafi najnowszy album Vavamuffin zatytułowany Solresol. „Nasze żony i dziewczyny mówią, że to najlepsza płyta Vavamuffin. A z nimi się nie dyskutuje. Emocje a nie kalkulacja, duch i zabawa a nie PR. Solresol to płyta nagrana z miłości do reggae i raggamuffin” – mówi Emili Jones, basista grupy oraz producent wykonawczy albumu.

Materiał powstawał w studiach LWW, Western Jive oraz Instytucie Poznawczo-Zakaźnych Czynników Dźwiękowych. Za ostateczne jego brzmienie odpowiedzialni są Jarek „Smok” Smak i Activator Mario Dziurex (Studio AS One) oraz Olo Mothashipp (Western Jive).

Wśród gości znaleźli się m.in. Junior Stress, Cheeba, Original Guerrero prosto z Santiago de Chile oraz legenda raggamuffin Macka.B, który wspólnie z warszawskim ansamblem wykonał utwór otwierający płytę.

Od 24 marca ruszyła przedsprzedaż albumu. Wszyscy, którzy dokonają zakupu przed 6 kwietnia mogą liczyć na podpisany przez cały zespół oficjalny plakat koncertowy promujący trasę Solresol Tour 2013.

Singiel „Nie pękaj!” można usłyszeć na antenie Radia Roxy. Trafił on również do cyfrowej dystrybucji w najważniejszych sklepach internetowych. Niebawem będziecie mogli obejrzeć klip tego utworu w reżyserii Xawerego Żuławskiego.

Rodzaj
Artysta
Gatunek

Data wydania

April 6, 2013

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Numer katalogowy

KK54

Album CD