Utwory

BLESS YA / WIELKA ENERGIA
Posłuchaj na:
1 Bless Ya
2 Energia

Posłuchaj na

Eastwest Rockers

Prezentujemy państwu siedmiocalowy singiel EastWest Rockers – najlepszego nowego sound systemu w Polsce!

Członkowie tego cenionego kolektywu, Grizzlee, Cheeba i RasLuta wraz z duetem producenckim Juniorbwoy, wywodzącego się z trzonu znanej grupy Vavamuffin, ostatnie tygodnie spędzają w studiach nagrań w Warszawie i Lipsku, tworząc materiał na debiutancki album. Realizacją nagrania ścieżek wokalnych zajął się Pionear – producent Germaican Rec., najpopularniejszego niemieckiego labelu reggae/dancehall.

Już teraz, jako zapowiedź tego wydawnictwa, udostępniamy wam dwa utwory wokalistów EastWest, Grizzlee’ego i Cheeby. Bless Ya i Wielka Energia ukazują się na tradycyjnym dla jamajskich produkcji siedmiocalowym nośniku.

„Kontynuujemy pozytywny trend wydawania polskiego reggae na winylach – głównie z przeznaczeniem grania na imprezach sound systemowych. W tych produkcjach staramy sie zbliżyć do jamajskich brzmień modern roots i dancehall – mimo to, i Cheeba i Grizzlee zaśpiewali po polsku.” – mówi założyciel oraz selektor Eastwest Rockers Kuba1200.

„Nasza siódemka ukazuje się równocześnie z singlem naszych przyjaciół z Vavamuffin, obie wydawane są przez naszych przyjaciół z Karrot Komando, a promowane będą przede wszystkim przez zaprzyjaźnione soundsystemy. Czujemy więc, że ten debiut ma mocne i autentyczne wsparcie.”

Rodzaj
Gatunek

Data wydania

September 2, 2006

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Numer katalogowy