Utwory

CHILLI ZET LIVE SESSIONS
Posłuchaj na:
1 Tysiąc rzeczy
3 Moje serce
6 Bezsenność w Warszawie
7 Uplifter
9 Momenty

Posłuchaj na

Marika

Po bardzo dobrym, akustycznym koncercie na antenie radia Chilli ZET, Marika wraz z częścią muzyków Spokoarmii, zdecydowała się odświeżyć swoje największe przeboje, przearanżować je i – w zupełnie nowej odsłonie – zaprezentować słuchaczom.

„Wszystko zaczęło się od koncertu na radiowej antenie. Specjalnie się nie przygotowywaliśmy. Pomyśleliśmy – zagramy po swojemu, tylko delikatniej. Okazało się, że słuchacze i internauci chcą więcej! Wyrzuciliśmy więc elektroniczne bajery, chórki i ozdobniki, przearanżowaliśmy piosenki z wszystkich trzech Marikowych płyt, zamknęliśmy się w nocy w studiu radiowym Chilli ZET i – zagraliśmy pełen koncert. Prosto, surowo, delikatnie. Uśmiechając się do siebie…” – tak o powstawaniu albumu mówi sama wokalistka.

Pewnej kwietniowej nocy, w atmosferze chilloutu, w kameralnym studiu Chilli ZET, Marika pokazała swoje delikatniejsze oblicze. Wspólnie z Patrykiem Kraśniewskim, Jerzym Markuszewskim, Krzysztofem Nowickim i Michałem Przybyłą, wykonała akustyczne, niepowtarzalne i bardzo zmysłowe wersje wybranych utworów, pochodzących z jej dotychczasowych albumów.

Specjalnie opracowane, nowe wersje kompozycji utrzymane w chilloutowym klimacie radia Chilli ZET, zabrzmiały wyjątkowo. Takiej Mariki nie znaliście…

Oficjalna premiera albumu zapowiedziana jest na 14 maja (wtorek). Dzień wcześniej (13 maja / poniedziałek), Marika i muzycy Spokoarmii spotkają się ze słuchaczami i dziennikarzami w warszawskim salonie EMPiK Junior (ul. Marszałkowska). Przedpremierowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 – w jego ramach zespół wykona kilka utworów ze świeżo wydanego albumu.

Rodzaj
Artysta

Data wydania

May 14, 2013

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Album CD

Numer katalogowy

KK57