Utwory

DZIĘKI
Posłuchaj na:
1 Intero
2 Dzięki
3 Spieszmy się
4 Pani Irenko
5 Duch
6 Od dawna
7 Ludzie już nie znaczą nic
8 Wieś się niesie
9 Pier*** Amerykę
10 Kowale ludzkich losów
11 Polecane / zalecane
12 Dancehall Masak-Rah (Psalm z Częstochowskiej)
13 Do tej muzyki
14 Nie spodziewałbym się nigdy tego
15 Adrenalinah
16 My to lwy
17 Nie spodziewałbym się nigdy tego (Reggae RMX)

Posłuchaj na

Piosenki zostały skomponowane na przestrzeni lat 2011/2012 przez Juniora Stressa i odpowiedzialny za akompaniament Sun El Band.

Junior Stress to wokalista mocno związany ze swoim miastem Lublinem. Jego debiutancki album pt. „L.S.M.” przyniósł mu masę zaszczytów, wyróżnień, miliony odsłuchań w internecie i wiwaty na koncertach. Jego utwory wzbudzają podziw od kolegów po fachu, aż po zaciekłych wrogów gatunku reggae/dancehall. Nawet oni uznać muszą jego poetycki warsztat oraz lekkość w przekazywaniu emocji i spostrzeżeń bardzo adekwatnych do obecnych czasów i pokolenia, które reprezentuje.

Tym razem opowie nam m.in. o przemyśle farmaceutycznym, mieszczuchach na wsi, amerykańskim śnie, najsmaczniejszych gofrach na świecie, parę protest songów i obowiązkowych piosenek o miłości. Jak śpiewa sam Junior: „Wziąłem tylko co miałem przy sobie, słów kilka tych co chodzą po głowie, planów ze trzy o tym co jutro zrobię, dwie szczere chęci i jedno przysłowie”

Na albumie „Dzięki” usłyszymy muzyków z Sun El Band, którzy już piąty rok towarzyszą Juniorowi Stressowi na trasach koncertowych po kraju. Ten krakowski ansambl doświadczonych instrumentalistów, osłuchanych i zakochanych w stylistyce Dancehall przygotował podkłady ciekawe i godne utalentowanego solisty.

Materiał nagrywano w studiach nagraniowych: WesternJive, LWW, Pod Baronami, Punkt G, Studio Bomba i w Studio AS One, gdzie odbył się finalny miks. Gościnnie udzielili się Cheeba, Dj OK, Pasterz, Sinsen, Ignatz I, Siostra Mariola, 27Pablo, Mothashipp, Kazan, Jacek Warszawa i Dj FEEL-X.

Rodzaj
Artysta
Gatunek

Data wydania

August 11, 2012

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Numer katalogowy

KK40

Album CD