Utwory

EASTWEST.FM
Posłuchaj na:
1 Kontakt
2 Na imprezę feat. Konshens
3 Kawałek szczęścia
4 Nie ma miejsca jak dom
5 Stare dobre dni
6 Oczy wpatrzone w cel
7 Ile jeszcze serc
8 Mentalne getto
9 Tak niewiele czasu
11 Eastwest ambasada
12 Kiedy wchodzimy
13 Purpurowa mgła feat. Jahdan Blakkamoore
14 Loop

Posłuchaj na

Eastwest Rockers

Po ponad roku pracy i kilku tygodniach niepewności, wreszcie możemy podać wam date premiery nowej płyty Eastwest Rockers – album „Eastwest.FM” trafi do sprzedaży 8 października. Oprócz daty premiery możemy udostępnić wam tracklistę oraz okładkę zrobioną przez grafika i VJ’a ekipy Eastwest Rockers, JahLaptopa.

Płyta od początku do końca zrealizowana przez Eastwest Rockers jest trzecim albumem ekipy. Po raz kolejny dominują jamajskie brzmienia, muzyka roots reggae i dancehall, tym razem z jeszcze większą dozą głębokich basów i ciężkich bębnów i trąb, ale inspiracji jest więcej. Album nazywa się „Eastwest.FM” i jak w autorskiej audycji EWR, usłyszycie tam mix reggae, hip – hopu, dubu i dubstepu i elektroniki. Podkłady na płytę pochodzą z całego świata – od jamajskich ekip Ward 21 i Cashflow, angielskiego producenta Ghosttown, szwedzkiego Basmo Family czy Reality Chant z Nowej Zelandii. Do „Eastwest.FM” rękę przyłożyli też najlepsi producenci z Polski – Dreadsquad, Mrozu, Whitehouse, Radikal Guru, Snobe czy znany z Dinala Mej. Wokale nagrywane były w Pradze, Wrocławiu i Schreibersdorfie przez francuskiego producenta Damalistika, a zmiksowane we Francji przez europejskich mistrzów remixu – D&H. W audycji Eastwest.FM usłyszycie też zaproszonych do współpracy gości – na płytę dograł się jeden z najlepszych młodych artystów jamajskich Konshens, oraz reprezentant Brooklynu, Jahdan Blakkamoore.

Płytę możecie zamówić już teraz pisząc na sklep@eastwest.fm albo przez sklep Karrot Kommando.

Otrzymacie ją od nas w dniu premiery pocztą, dodatkowo pierwsze 200 osób które zamówi płytę otrzyma plakat „Eastwest.FM” z podpisami całej ekipy Eastwest Rockers.

Rodzaj
Gatunek

Data wydania

October 8, 2011

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Album CD

Numer katalogowy

KK38