Utwory

FOLLOW FOLLOW
Posłuchaj na:
1 Follow Follow
2 The Concrete

Posłuchaj na

Pierwsza siódemka Paprika Korps, jak gwiazda polarna, prowadzi nas daleko na północ gdzie dub jest zimny jak lód. Do jego królestwa wygodniej będzie zamiast okularów przeciwsłonecznych i olejku do opalania zabrać rakiety śnieżne, tym bardziej że w zdradliwych szczelinach pod warstwą białego firnu czają się przesterowane gitary.

Już na początku października w Finlandii będzie miała miejsce premiera pierwszej w historii zespołu winylowej siódemki noszącej tytuł „Follow Follow“. Po powrocie z zagranicznej trasy promującej te wydawnictwo, siódemkę będzie można nabyć również w Polsce na jesiennej trasie Papriki jak i na karrot.pl i siodemki.com.

Miejmy nadzieję, że aura okaże się wyrozumiała i stworzy warunki w których swobodnie będzie można przetransportować północny dub do kraju nad Wisłą, bez ryzyka że się roztopi. Szczególnie że lód to szczególny – czarny, okrągły, ma siedem cali i dwie strony.

Na płycie znalazły się dwa premierowe utwory – tytułowy Follow Follow i The Concrete – co prawda nie tytułowy, ale też ładny. Aby łatwiej wam było się odnaleźć w tym epickim, trwającym prawie dziewięć minut wydawnictwie, Karrot Kommando przygotowało specjalnie dla was promomiks.

Rodzaj
Artysta
Gatunek

Data wydania

March 21, 2008

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Numer katalogowy

KK24