Utwory

MUZYKA PSYCHODELICZNEJ ŚWITEZIANKI
Posłuchaj na:
1 Psychoteka
2 Oko Dybuka
3 Świdryga i Midryga
4 Pogaństwo
5 Psychoteka (radio mix)

Posłuchaj na

Wydawnictwo Karrot Kommando oddaje w wasze ręce zapowiedź niezwykle długo oczekiwanego debiutu. Mowa o maxi-singlu zespołu Żywiołak, który przez dwa lata swojej działalności zdążył już zwrócić na siebie uwagę krytyki i zdobyć rzeszę wiernych fanów. Zwycięzca wielu ważnych konkursów m.in. grand-prix prestiżowej Nowej Tradycji czy pierwsze miejsce „Młodych Wilków“ – przeglądu młodych zespołów organizowanym przesz klub Stodoła w Warszawie.

Heavy-folk, biometal, folkmetal, hard-folk(!) – Te egzotyczne nazwy to karkołomne próby zaszufladkowania muzyki Żywiołaka. Świadczą one przede wszystkim o tym, że jest to definitywnie nowe zjawisko na polskiej scenie.

Na EP’ce zatytułowanej „Muzyka Psychodelicznej Świtezianki“ znajdziecie cztery utwory znane już bywalcom koncertów grupy. Stanowią one zapowiedź pełnego albumu który jest już gotowy i ukaże się w pierwszym kwartale roku 2008. Dwie zawarte tu kompozycje są specjalnymi prezentami dla słuchaczy, które nie znajdą się na wspomnianym wydawnictwie.

Rodzaj
Artysta
Gatunek

Data wydania

December 17, 2007

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Numer katalogowy

KK20

Album CD