Utwory

Mozaika
Posłuchaj na:
1 Prowadzimy czynności
2 Pszczoły i wróble
3 Odtąd
4 Nie ma tematu
5 I tylko
6 Liczone kroki
7 Chodźmy w noc
8 Jesień
9 Obrączki
10 Widmo
11 Daj mi jeden tu oddech

Posłuchaj na

Najnowsza płyta Pablopavo i Ludziki nazywać się będzie „Mozaika” i ukaże się 30.03.2022.

 

Poza opcją „standardową”, możecie zamówić limitowaną wersję fanowską, w ramach której na 2 tygodnie przed premierą dostarczymy Wam książkę zawierające całość tekstów z płyty z podpisem autora i fotografiami Pawła Dunina-Wąsowicza. Właściwie można do premiery płyty domyślić sobie swoją muzykę, swoją aranżację, swoją Mozaikę. Jeśli ktoś ma takie życzenie.

 

Więcej o płycie opowiada Pablopavo: „Nowa płyta będzie się nazywać Mozaika. Pod okiem i uchem DjZero nagraliśmy na nią 11 utworów rożnej długości. Napisałem dziewięć tekstów, jeden napisał Earl Jacob, a jeden wzięliśmy z książki Marcina Sendeckiego. Muzycznie, jak to zwykle u nas, jest inaczej niż dotąd. Jedni mówią, że bliżej Molesty, drudzy, że raczej Anawa, czyli najpewniej jest to jakieś pobocze muzyczne, gdzie walają się niedoszłe przeboje i przerdzewiałe refreny.

 

Ostatnie trzy lata jakie minęły od wydania Marginala nie były dla nikogo łatwe. Ani dla grajków ani dla słuchaczy. I trochę o tym jest ta płyta, ale też trochę o tym, że są rzeczy, które pomagają przetrwać najcięższe chwile. 

Rodzaj
Gatunek

Data wydania

March 30, 2022

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Płyta CD

Numer katalogowy

KK145

Pakiet fanowski

Płyta i książka - 150zł