Utwory

RZEKA ŻYCIA
Posłuchaj na:
1 Rzeka życia
2 Każdy krok
3 W stronę światła
4 Ratuj nas
5 Znam takie miejsce
6 Wstaje rano
7 Królów królów

Posłuchaj na

Ras Luta

Album „Rzeka życia” zawiera siedem utworów – piosenki z początków kariery Ras Luty (które nigdy nie zostały oficjalnie wydane), kilka produkcji znanych słuchaczom z dotychczasowych wydawnictw artysty oraz dwa zupełnie nowe numery. Wszystko w specjalnie przygotowanych, akustycznych aranżacjach.

Premiera nowego materiału Ras Luty odbędzie się 15 sierpnia na Ostróda Reggae Festival. Tego dnia „Rzeka życia” po raz pierwszy zaprezentowana zostanie słuchaczom w wersji koncertowej. Na scenie artyście towarzyszyć będą muzycy biorący udział w jej nagraniu oraz wspierające Lutę wokalnie, dziewczęta z duetu I-Grades. Płyta zostanie wydana w limitowanej wersji 1000 numerowanych egzemplarzy – każdy z nich będzie podpisany przez artystę. Wyjątkowa będzie również oprawa graficzna wydawnictwa.

Co ważne – „Rzeka życia” nie trafi do sklepów muzycznych. Płyty dotrą do nabywców dzień przed ich oficjalną premierą. Jest również szansa, że album będzie można zakupić w trakcie ostródzkiego festiwalu.

Zapraszamy do zapoznania się z drugą filmową zapowiedzią albumu „Rzeka życia”. Od dzisiaj – co tydzień – Ras Luta zamierza publikować kolejne trailery przybliżające kulisy powstawania płyty. Wszystkie dostępne będą na oficjalnym kanale youtube Luty oraz na jego stronie fb.

Rodzaj
Artysta
Gatunek

Data wydania

August 15, 2014

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Numer katalogowy

KK72