Utwory

SOOMOOD
Posłuchaj na:
1 Soomood

Posłuchaj na

Soomood

Soomood to przełomowy zespół, który niedawno zaszczycił nas chęcią współpracy. Nasza skromna wytwórnia z dumą prezentuje państwu ich pierwsze oficjalne wydawnictwo – singiel z utworem zatytułowanym Soomood. Członkom zespołu zależało na symbolicznej dacie premiery 4 lipca, co też z niemałą satysfakcją udało nam się osiągnąć.

Niniejszy utwór prezentuje w pełnej okazałości zdumiewający styl wypracowany przez krakowski skład – Orientalne melodie i mocny głos pochodzącej z bliskiego wschodu wokalistki, głębokie brzmienie, ciężkie riffy, i elektroniczne eksperymenty muzyków doświadczonych w wielu grupach (Pudelsi, Homo Twist, Kultura de Natura, Będzie Dobrze). Wszystko to osnute zaangażowanym przesłaniem, które swoim znaczeniem obejmuje arabskie słowo Soomood – opór i przeciwstawianie się złu.

Miks całości przeprowadzono w warszawskim studio As One prowadzonym przez Jarka „Smoka” Smaka(Post Regiment) i Mariusza „Acivatora” Dziurawca(m. in. Raraborn, Stage Of Unity). W ten sposób i oni odcisnęli swój artyzm na końcowym materiale.

Singiel jest już dostępny do zakupu w niniejszym serwisie. Tu również obejrzycie zawarty na nim klip – animację autorstwa Leszka Molskiego i Rymwida Błaszczaka.

Rodzaj
Artysta
Gatunek

Data wydania

July 4, 2007

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Album CD

Numer katalogowy

KK16