Utwory

WOLNOŚĆ SERC
Posłuchaj na:
2 Mój śnie
3 Stuk-puk feat. Jamal
4 Wolność serc
5 Dziki lokator
6 Kochać znów
7 Cię nie zabiję
8 A ja płonę
9 Pogodny dzień
10 Święta niedziela
11 Cierń

Posłuchaj na

Strojnowy

Przez 30 lat Piotr nie zajmował się muzyką. Pojawiał się kilkukrotnie jako gość ale w pełni oddał się pracy jako złotnik a później po wyjściu z własnych zawirowań terapeuta uzależnień – co z sukcesem wykonuje do dzisiaj. Ten okres nie był zupełnie bierny artystycznie, ponieważ Piotr cały czas pisał teksty – bardzo dobre teksty i komponował muzykę.

W 2015 jego drogi splotły się z producentami Grzegorzem Rytką i Michałem Mareckim i postanowili powołać do życia zespół „Strojnowy”. Od tego czasu rozpoczęły się pracę nad płytą „Wolność Serc” bazującej na tekstach Piotrka i wspólnych kompozycjach. Równolegle do zespołu dołączyli muzycy, którzy mają swój udział w tworzeniu polskiej sceny reggae. Muzyczna bezpretensjonalność oraz teksty Piotra wypełniają niszę w liryce polskiej muzyki, w której tak niewiele słyszy się komentarzy do czasów współczesnych. Śpiewa również o miłości w sposób bardziej wyrafinowany niż standardowy poziom polskiej piosenki.

09.11.2018 nakładem AKW Karrot Kommando ukaże się debiutancki album zespołu i od tego dnia zespół ruszy w trasę koncertową „Wolność Serc Tour” promując to wydawnictwo.

Rodzaj
Artysta
Gatunek

Data wydania

November 9, 2018

Wydawca

AKW Karrot Kommando

Album CD

Numer katalogowy

KK123